Wpis z mikrobloga

@Bimbermaeister: ooo fajowo, też zastanawiałem się nad tym WF-em, byśmy razem chodzili na zajęcia :D Ale nie chciałem teraz jeszcze przywozić MTB do Wrocławia. Przedwczoraj chyba mieliście zebranie co nie? Są już plany na wyjazdy?
@Bialy_Mis: Już wczoraj długim kluczem z buta dociągałem ;D
@Leniwiec1: No to #!$%@?łeś, trzeba było brać! Tak, było zebranie. Jutro ciśniem na trzebnicę, pojutrze dodatkowo Las Osobowicki, a dalej się pomyśli. Jeśli grupa będzie mocna, to może trafi się jakiś 2-dniowy wyjazd, do sekcji też zapraszają jak ktoś coś w zawodach chce latać.
@Bimbermaeister: myślałem, że to wyjazdy w góry, ale teraz jest w większości raczej śnieg dlatego też niezbyt chciałem, bo w weekend to mogę teraz pojechać do domu i tam mam ciekawsze tereny ;P Ale to będą fajne zajęcia, Kamil teraz dobrze angażuje się w MTB w Polsce i to propsuję ;) Powodzonka.
@Leniwiec1: Kamil jak Kamil, sporo też zależy od tego, czy grupa będzie ogarnięta. Jeden gość trochę się zdziwił, że to XC, bo on się DH spodziewał xD Zobaczymy. Może jeśli okaże się, że umiem coś poważniej na MTB latać, to i do sekcji udałoby się wkręcić...
Spróbuję się zorientować, myślę że bez problemu mógłbyś dołączyć gdybyś chciał.
@Bimbermaeister: jest tam też jeden mój kumpel z kierunku. Ogólnie fajny WF, ale mi nie pasuje teraz przywozić MTB tutaj, bo wolę mieć na razie szosę we Wrocławiu, dopiero na wiosnę zrobię zamianę gdy zaczną się wyścigi.

Powiesz jutro jak było :-)