Wpis z mikrobloga

Jak mnie rozpierd**ją ludzie wychwalający Putina w internecie przy każdej możliwej okazji ( tak, chodzi mi o naszych polskich internautów ) Czytam sobie właśnie o niedawnym zamachu na Niemcowa no i oczywiście co w komentarzach widzę: to na pewno intryga USA, to Tusk zaplanował, UE cała, prowokacja tej świni Poroszenki i jego banderowskich sługusów, to pewnie nasi z tamtymi i tamtymi to zaplanowali i wykonali. Oczywiście Putin na 100% jest niewinny, bo po co takie coś miałby robić tak wielki i genialny polityk ? Oczywiście, że nie wiemy i pewnie się nie dowiemy kto naprawdę zabił tego typka wczoraj, ale chodzi mi tu o pewną tendencję. Według mnie żałosną tendencję do gloryfikacji Putina przez naszych współobywateli, który najchętniej pozbyłby się natrętnej pchły, która z jego perspektywy zwie się Polską.

Ja rozumiem, że tak anty reżimowa TVP, tak anty lewackiej, europejskiej propagandzie, ale no do prawdy: czy to powód by tak spuszczać się nad Putinem ? Podejrzewam, że co niektórzy to by się pewnie ucieszyli jakby Polska zamieniła się na Rosja. Wtedy też tak byście wchodzili w duplo waszemu wielkiemu przywódcy, który najchętniej by się was pozbył ?

Wiem, że jako naród jesteśmy mistrzami w sztuce srania do własnego gniazda, ale kurna bez przesady. Prawdą jest, że Putin bawi się wszystkimi jak chce i przez to europejscy politycy są po prostu śmieszni, ale czy to jest powód by kibicować Putinowi i popierać jego działania ?

Oczami wyobraźni widzę jak Putin okupuję jakąś cześć Polski a wielu naszych rodaków będzie usprawiedliwiać go tym, że przecież on tylko próbuję przywrócić dawne terytorium ma przecież do tego prawo. Bo broni interesy swojego kraju. Cieszmy się i radujmy bo w końcu będziemy mieli silnego prezydenta !!!111!! Hurra !!!1!!11

STOP WYBIELANIU PUTINA ! PO CZYJEJ STRONIE STOICIE ?

#polityka #putin #ukraina #wojna #prezydent
  • 9
@Student: To także efekt retoryki Korwina ktory kiedy tylko może mowi coś dobrego o Putinie czy Rosji unikajac krytykowania patologii bo te widzi głownie w UE. On wie że to bzdety i robienie rozgłosu jak przy gadkach o podatkach za Hitlera i "ma Pan dowód" ale młode kuce czesto biorą to dosłownie i propsuja Jego Ekscelencję Władimirowicza Putina.
@szurszur: Najlepsze jest to , że pierdzielą o tym że Korwin patrzy obiektywnie i dba o interes Polski xD tak najeżdzanie na aktualnych sojuszników (USA) i chwalenie kraju z którym nie jesteśmy w sojuszu i powtarzanie kłamstw z pewnością wpłynie pozytywnie na naszą dyplomację xD