Wpis z mikrobloga

Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, bardzo obiektywnie omawiane kontrowersyjne tematy jak ufo
W klatce czasu
Pogromcy mitów
Brudna robota
BEAR GRYLLS-Szkoła przetrwania
Jak to jest zrobione?
Brainiac

Discovery teraz:

Nic wartościowego, papka telewizyjna dla debili 24/h, produkt mtv-podobny, w co drugim programie średnio raz na minutę wulgaryzm z efektem pikselizowania ust
Łowcy okazji
Wojny magazynowe
Bimbrownicy
Wojny o kontener
Walka o bagaż
Operacja windykacja

Stare Discovery>gówno>Discovery 2015

TYLKO TAKIE LOGO W MOIM SERCU

#discovery #gorzekiezale #oswiadczenie i trochę #gimbynieznajo
F.....8 - Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, b...

źródło: comment_NYJ9Q7qsPrDbRdPnK5X2JA9vjCrJNLtb.jpg

Pobierz
  • 99
@Florek108: zdecydowanie zgadzam się, większość programów na Discovery to powtarzająca się formuła. Myślę, że warunkowane to jest potrzebami odbiorców, chociaż Ty, ja i wiele innych osób nie przystaje na takie gówno, to większość oglądających tak - ludzie chcą mięsa, chcą wojny, chcą oglądać jak inni się biją i kłócą, po prostu potrzeba wiedzy bardzo się spłyciła.
@Florek108: nie widziałeś programów na discovery turbo xtra - co faceci chcą wiedzieć, to jest program najniższych lotów, a co do zwykłego discovery to ostatnio zapowiadali ponad miesiąc jak koleś miał być zjedzony żywcem przez anakondę, program trwał 2h gdzie w ostatnich 15min zaczeła się akcja "jedzenia" z której nic nie wyszło xD
@Florek108: a pamiętasz cumplu jak wlasnie tak z ~10 lat temu na discovery takie fajne naukowe przerywniki reklamowe leciały? Do dzis pamiętam krótki (z 2-3 minuty) material o Henri Coandă, gdzie tłumaczyli efekt coandy :D Niby reklamowka, a jednak w głowie zostało.

Sporo tego było, wszystkie bardzo interesujące :(

EDIT: cos takiego, tylko polski komentarz był dodany. O wielu naukowcach/odkrywcach takie filmy były
yacolek - @Florek108: a pamiętasz cumplu jak wlasnie tak z ~10 lat temu na discovery ...
Dis@Florek108: za 15 lat


Discovery kiedyś:
Dwugodzinne programy o walkach magazynowych na całym świecie, wędrówkach na wojny o bagażach, bardzo obiektywnie omawiane kontrowersyjne tematy jak bimbrownictwo gejów.

Łowcy okazji
Wojny magazynowe
Bimbrownicy
Wojny o kontener
Walka o bagaż
Operacja windykacja

Discovery teraz:

Nic wartościowego, papka telewizyjna dla debili 24/h, produkt mtv-podobny, w co drugim programie średnio raz na minutę wulgaryzm i kopniak z pół obrotu, bez pikselowania ust!

Walka dzieci w klatce,
@Florek108: ale w sumei wszyscy narzekają na discovery channel, ale z czasem przecież powstały rózne podkanały discovery, na discovery science ciagle maratony 'jak to jest zrobione' (moj ulubiony program :D) itp, takze moze po prostu zmienili target głównego kanału...
@yacolek: O #!$%@? pamietam to, swietne byly te przerywniki.
@Florek108: Pamiętam discovery i discovery science z okolic 2002-2005 roku. Jako guwniak potrafilem ogladac godzinami i to bylo cos. Teraz nie mieszkam z rodzicami i nie mam tv wiec nie wiem dokladnie ale jak przyjezdzam do rodzicow i czasem przerzuce to nie ma nic interesujacego. Swoja droga czy wielogodzinne ogladanie discovery i vivy(wtedy nie byla takim gownem) za guwniaka(10-12 lat) oznacza
@Florek108: Discovery kiedyś wyglądał tak:

Z akt FBI, Szkoła Przetrwania z rayem mearsem, był jeszcze survival z kilkoma innymi survivalowcami, I shouldn't be alive (coś takiego?), Orange Country Choppers, inne programy o chopperach... jakieś kryminalne programy, Doktor G lekarz sądowy później był, Pogromcy mitów też dopiero później doszli

To co podałeś to już nowsze czasy:D, Bear Grylls to jest showmen i przy Rayu Mearsie to słabiak.