Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wcześniej dostałem od @Sinc199 fajną propozycję.
Przedstawił mi fajny projekt i myślę że jak przypadnie wam do gustu to można fajnie to rozwiązać i razem zarabiać a dodatkowo dzielić się przydatnymi informacjami :)

Po więcej informacji zapraszam na pw.
A dodatkowo proszę ocenić logo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

W ramach podziękowania za stworzenie tego projektu postanowiłem sponsorować nagrody dla wszystkich użytkowników.
Ogólnie @sinc199 przekazał mi dostęp do hostingu,domenę, więc trudno było nie przystać na jego warunki, oczekuje jednie typów co jestem w stanie jemu jak i wam zapewnić.

Zapraszam też innych dobrych graczy do wspólnego obstawiania, jutro zaczynamy!
Pamiętajcie że razem możemy więcej! ;)

ps. ten tag będzie oficjalnym tagiem projektu dalej będę dodawał typy z systemu ale grać live będziemy na stronie projektu bo znaczy ułatwi to nam komunikację.

#typyzorbity
#bukmacherka
Orbit85 - Tak jak pisałem wcześniej dostałem od @Sinc199 fajną propozycję. 
Przedsta...

źródło: comment_eSyFcJfrkkx0S6ZtelsILL6bk5NJlzvM.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Orbit85: Czy będzie dział dla vipów, czy strona po prostu dla wszystkich ? Pytam bo wiesz, że na fb zaraz pojawią się twoje typy jak strona się rozwinie. Można wiedzieć ile mniej więcej jesteś na plusie z obstawiania ? (jeśli to nie tajemnica ofc, jeśli jest to okej ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Orbit85: Super pomysł, ale wiesz że zawsze znajdzie się ktoś kto wysyłając twoje typy zacznie zarabiać na innych ( to jest prawie że pewne, przeglądnąłem twój tag i widzę że skuteczność masz dużą). Jakiś konkretny pomysł by grupa była "tylko dla mirków " czy po prostu grupa otwarta ?
  • Odpowiedz
@Orbit85: nie jest to logo typko logotyp. Bardzo kiepskie, zupełnie nieczytelne i bez uzasadnienia. Szeryf w czcionce jest tutaj zupełnie niepotrzebny i powoduje nieczytelność tekstu. Dodana ramka w literze również powoduje dodatkowy wzrost braku przejrzystości projektu. Kroje pisma są projektowane pod konkretne wymiary i dodanie do nich ramki powoduje takie własnie problemy. W dodatku stworzona postać jest optycznie lekka, więc pasującym krojem byłoy coś z typu grotesk (sans serif) lub jeśli
  • Odpowiedz
@Johnus: Dzięki za profesjonalną opinię :) logo akurat robił sinc199 nie jest on wielkim grafikiem, więc wyszło jak wyszło. Jak znajdzie się ktoś ogarnięty w tym temacie to zmienimy.
  • Odpowiedz