Wpis z mikrobloga

nie wiem jak wy mirki, ale ja wrzuciłem tego gościa od solgazu na czarnolisto. było zabawnie póki promował niszową firmę (chociaż czasem tego solgazu było do porzygu) ale jak ma promować samego siebie to już trochę słabo. wypok to nie jest portal od autopromocji. tutaj wychwala sie jonasza koran-mekka, szkaluje autorytety oraz ogląda śmieszne obrazki.

tym posunięciem tenże spec od markietingu strzelił sobie w stopę. mógł założyć anonimowe konto jak nie mógł wsystkiego pod firmowym pisać.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia #solgaz #januszemarketingu
  • 14
  • Odpowiedz
@rickroll: On nie promował siebie. Po sukcesie solgazu został dostrzeżony przez PR-owców, którzy potrzebowali autorytetu wśród śmieszków do ocieplania wizerunku członków grupy ITI czy tam Garvest(ten co przejął wykop). Uwierzył, że wykop to :

siedlisko sfrustrowanych przegranych ludzi, ktorzy czesto nawet liceum nie skończyli i chca wyladowac swoje frustracje

(zaplusował ten wpis) nic więc dziwnego, że postanowił wciskać nam kity i jakieś zaplanowane akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@sqrwielek: masz rację. panuje przekonanie, że większość ludzi tutaj to gimby z karaczana. rzeczywistość pokazuje jednak, że na mirko udziela się wielu inteligentnych, oczytanych i etc. ludzi. a potem się wielce dziwią - o gurwa, jak może mnie nie wielbić, przecież jesteście bandą debili a ja ociekam zajebistością - i potem lecą teksty o podludziach itd itp. takie zjawisko można nazwać po prostu brakiem pokory.
  • Odpowiedz
@rickroll: Dokładnie tak. Co gorsza administrator tego portalu niejaki @m__b , również sprawia wrażenie lekceważącego mirków i podważającego ich intelekt, a szkoda bo taki portal ma ogromny potencjał.
  • Odpowiedz
ale ja wrzuciłem tego gościa od solgazu na czarnolisto.


Ja tak samo.

było zabawnie póki promował niszową firmę (chociaż czasem tego solgazu było do porzygu) ale jak ma promować samego siebie to już trochę słabo.


100% zgody.

wypok to nie jest portal od autopromocji. tutaj wychwala sie jonasza koran-mekka, szkaluje autorytety oraz ogląda śmieszne obrazki.


Od tego jest wykop. Ktoś tutaj chciał sobie karierę robić. No sorry, nie z nami te numery,
  • Odpowiedz
@rickroll: Właśnie po to jest czarna lista. Dzięki temu możemy filtrować Wykop do naszych poglądów, zainteresowań. Ale czy to jest powód, żeby o tym pisać? Według mnie, to jest jeszcze gorsze poszukiwanie atencji niż u Jakuba.
A nie wszyscy uważają, że to był strzał w stopę, więc nie oceniajmy tylko zero-jedynkowo :-)
  • Odpowiedz
@Trollunio: to że nie wszyscy uważają, że to nie był strzał w stopę to nie znaczy, że ja nie mogę wyrazić swoich poglądów. tak naprawdę mogę napisać co chcę, o ile jest to zgodne z regulaminem. więc nie musisz się głowić nad powodem, dla którego dodałem ten wpis. dodałem i na ch"j roztrząsasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rickroll:

ale ja wrzuciłem tego gościa od solgazu na czarnolisto.

Ja tak samo.


było zabawnie póki promował niszową firmę (chociaż czasem tego solgazu było do porzygu) ale jak ma promować samego siebie to już trochę słabo.

100% zgody.


wypok to nie jest portal od autopromocji. tutaj wychwala sie jonasza koran-mekka, szkaluje autorytety oraz ogląda śmieszne obrazki.

Od tego jest wykop. Ktoś tutaj chciał sobie karierę robić. No sorry, nie z nami
  • Odpowiedz
@rickroll: A ja nie, mam w dupie czy ktoś robi sobie zdjęcie z Kuźniarem, czy #!$%@? z Marsjaninem wyznania mojżeszowego. Grunt, że obcina kalorie w makro i ćwiczy jak się zachować na wykop.pl
  • Odpowiedz
@wizzle: mi to lata z kim zrobił zdjęcie. nawet o tym nie wspomniałem. ale ktoś to dobrze wypunktował. gość podaje swoje dane, ktoś zagląda na jego fb a tam fota z kuźniarem, którego większość tutaj nie lubi. ciężko to nazwać dobrym PRem. i kolejne wypowiedzi tego gościa, że specjalnie rozkręca gównoburze i manipuluje wykopkami. to jest suabe. brak pokory.
  • Odpowiedz
@rickroll: jaki spec od marketingu, cały ten jego 'sukces' z solgazem to dzieło przypadku i tego, że jest w wieku gimbusiarskim, to udało mu się dogadać z większością wypoku heh
  • Odpowiedz