Wpis z mikrobloga

- bądź śmieszkiem po całości

Niestety nigdy nie byłeś prawdziwym śmieszkiem #pozakontrolo, a byłeś tak postrzegany i traktowany tylko ze względu na to, że prowadziłeś konto firmowe i wszystkim wydawało to się bardziej śmieszne i zabawne, a wielu miało z tego ##!$%@? i tak to się toczyło.
Gdybyś od początku zarejestrował się jako @jakub-biel to większość twoich wpisów miałaby zero do atencyjności i wylądowałaby pod tagiem #bozejakiesmieszne

Przykro mi, ale taka jest prawda.
A po drugie, MIRKO to specyficzna społeczność i już wiele atencyjnych "przyjaciół" się przez niego przewinęło ( ͡º ͜ʖ͡º)

@jakub-biel ja do ciebie nic nie mam, ale zdjęcia z #kuzniar bym sobie nie zrobił, a jako marketingowiec (śmieszkujący na mirko), nawet przez myśl by mi to nie przeszło. Nie chodzi nawet o ciebie, tylko o SOLGAZ, bo ty jako osoba na tym stanowisku odpowiadasz za postrzeganie firmy i takimi zdjęciami jej nie pomagasz. A po drugie mogą teraz mieć przez to jedno zdjęcie niezły syf marketingowy ze swoją marką w sieci (z mirkami nigdy nic nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Ale mam nadzieję i apeluję tutaj do wszystkich mirków i mirabelek, żeby nie robić antyreklamy solgazu, bo właściciel wydaje się być w porządku i nie powinien ponosić za to żadnej "przykrej" odpowiedzialności.

( ͡º ͜ʖ͡º)
POZDRO599

#afera #solgaz #takaprawda
  • 1