Mireczki powiem jedno. Jest w Polsce taki jeden gostek który ma 17 lat i da nam kiedyś złoto olimpijskie. Mówię to w 2015 roku i na pewno wkleję wam ten wpis za parę lat pod wykopem na głównej. KONRAD BUKOWIECKI. Zapamiętajcie to imię i nazwisko. Wczoraj na mistrzostwach europy SENIORÓW w Pradze Konrad pchnął kulą na 20,46 m i zajął 6 miejsce. Powtarzam... JUNIOR zajął 6 miejsce na mistrzostwach SENIORÓW!

Polecam lajknąć jego profil chociażby tylko po to by kiedyś napisać: "Kibicowałem Bukowieckiemu zanim to było modne"

Ciekawostka z jego strony:
"Poza osiągnięciami Tomasza Majewskiego, Konrad Bukowiecki jest pierwszym od 26 lat Polakiem, który zajął miejsce w ścisłym finale międzynarodowej imprezy seniorskiej. Ostatnim takim zawodnikiem był Helmut Krieger, który w 1989 roku był 7. na Halowych Mistrzostwach Europy w Hadze. Od tamtej pory, aż do wczoraj, w czołowej osómce nie było nikogo z Polaków poza Tomaszem Majewskim. To obrazuje, jak kolosalny sukces odniósł wczoraj 17-letni kulomiot Gwardii Szczytno."

#sport #lekkoatleci #dobrebopolskie
J.....w - Mireczki powiem jedno. Jest w Polsce taki jeden gostek który ma 17 lat i da...

• 48
@tomek8a: Mogłem walnąć ten wpis dużo wcześniej ale dopiero po wczorajszym sukcesie na to wpadłem. Mój brat trenował z Konradem i dlatego ciągle miałem o nim info. Nie wiem co piszą o nim portale bo za bardzo ich nie śledzę :D
@JohhnyJedenasciePalcow: pchałem kiedyś kulą ze 12metrów
byłem na zawodach, myślałem, że pójdę na główny plac i #!$%@?ę przed publicznością
poprowadzili mnie na boczny plan gdzie obserwował to tylko pies srający przy drzewie

@JohhnyJedenasciePalcow: Rzeczywiście piszesz o Bukowieckim jakbyś dopiero go odkrył. Bukowiecki już sporo wcześniej pokazywał ogromny talent. Przykładowo w ubiegłym roku został młodzieżowym mistrzem olimpijskim i mistrzem świata juniorów (chociaż generalnie należał jeszcze do kategorii juniora młodszego). A i pisanie o nim jako o 17-latku w tym momencie jest trochę mylące, bo 18. urodziny obchodzić będzie za kilka/kilkanaście dni. Poza tym należy pamiętać, że przejście z juniora na seniora nie zawsze wychodzi