Wpis z mikrobloga

doświadczeni mireczki, mirunie, czy alterbeer z żabki dorównuje alebrowarowi? albo wszystko jedno świństwo? wuj sie znam na nietradycyjnych piwach, do alebrowaru dostęp okrutny, marketing pinkny, kusi różowe oko i chciałabym wiedzieć czy poziom wyrównany czy sie oszukać dałam.

a jak tak to marketingowi czy udawaniu przez alterbeer alebrowaru ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Walkiria straszny soczek, smaczne ale dla mnie nie piwo
Rubi lager już mi nawet całkiem całkiem podeszło


#piwo #alkohol #glupiepytanie #kiciochpyta
  • 15
@midq: tzn ze alebrowar na propsie? :) świnie takie etykiety zrobiły, że dopiero po sprawdzeniu w Internecie zorientowalam się, ze piję nie to co chce :D samo zdziwienie na obecność tego piwka w zabie nie wystarczyło
@pizzahontas: całkowicie inny rodzaj piw do innego klienta. Ale Browar robi piwa wyraziste, które nie q wszystkim smakują. Alter coś tam no do sorry... Nawet nie 1/10 tamtego. Z piw z żabki to już lepiej Żywiec Porter, Bojan Black IPA albo Bojan Toporek /Strażackie. Zobaczysz czego możesz się spodziewać po piwach np. Z ale browaru.
@midq: @Spratus: wydaje mi się, że Jankesa w Piotrze i Pawle widzialam, chętnie sprobuje :)
/
swoją drogą zauważyłam, że największe wrażenie robią na mnie browarki z posmakiem spalenizny

a o Lubuskich macie jakąś opinię?
@pizzahontas:
@midq: lubuskie nie :/ mi żadne nie smakowało... A Ipa to porażka totalna.
Jak posmak spalenizny to ciemne piwa :p Z polskich browarów to naprawdę polecam tę obecne na MIRKO, BrowarPERUN, BROWAROLIMP, oba dają radę. Poza tym Dr Brew, Widawa, Raduga, Reden, Birbant, no i oczywiście Pinta. Jest więcej browarów ciekawych w Polsce, ale w tej chwili te mi przyszły do głowy. Z jakiego miasta jesteś, że problem z
@pizzahontas: porter niezły z Witnicy jest (bo tam warzą Lubuskie) o ile dobrze pamiętam. Na browar.biz piszą o sklepie na Mieszka I 69. niby dobrze zaopatrzony. Licz się tylko z tym, że piwo z browarów kraftowych to >7zl.często pod 10 zł za butelkę.
@Spratus: trudno, to nie żubry co by je na hektolitry tankować ;) dzięki za namiar, mieszkam tu króciutko więc totalnie nie ogarniam w zasadzie sklepów poza sieciowymi, ale powinien ktoś mi napluć za nieumiejętność guglania ( ͡° ʖ̯ ͡°) wybiorę się i będę meldować :p
wydaje mi się, że Jankesa w Piotrze i Pawle widzialam, chętnie sprobuje :)

/

swoją drogą zauważyłam, że największe wrażenie robią na mnie browarki z posmakiem spalenizny

a o Lubuskich macie jakąś opinię?


@pizzahontas: Jankes koniecznie, tym bardziej, że aktualnie dostępne warki powinny być lepsze, bo na świeższym chmielu już. Jak zasmakuje to można iść dalej w tym kierunku czyli np. King of Hop z Alebrowaru, A ja pale ale z