Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem w Deichmannie i kupiłem Victory ala Roshe Run mogę napisać jedno - może się wydawać że śmierdzi cebulą ale buty są tak ku**wsko wygodne do tego dobrze wyglądają bez zbędnych pierdółek estetycznych - przymierzałem również adidas też jak roshe run - niestety minus był taki że maly palec uwierał jak sku*wysyn do tego jak zadzierałem palca dużego do gory to było widać na obszyciu jakby próbował się obcy wydostać z mojej stopy - byłem w h8j zdziwiony bo różnica kolosalna adidasy - 235 zł a vty 99 zł - polecam wszystkim te vty lepiej zaoszczędzić chajc niż kupować buty dla znaczka sam byłem nastawiony sceptycznie ale kur jak przymierzyłem nie miałem złudzeń - vty są dobre ten materiał nie zagina się jak jeansy a mimo to są lekkie - jestem w h*j zadowolony i podjarany. btw. ROSHE RUNY TEŻ PRZYMIERZAŁEM - wygodniejsze od adidasow cos jak Vty identyko ale cena juz o 100 większa :) Oczywiście znaczek swoje kosztuje. Pozdrawiam. #streetwear #buty #nike #adidas #cebuladeals #januszebiznesu
Reinspired - Dzisiaj byłem w Deichmannie i kupiłem Victory ala Roshe Run mogę napisać...

źródło: comment_Z301FUg8cKPyxCKtV2PFalZTD536LHPD.jpg

Pobierz
  • 38
@kozieboby: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/marki/Vty/00006001274113/sportowebutym%C4%99skie.prod?r=5&c=3&filter_brand=vty&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=marki/vty&s=3 meskie i damskie masz roznia sie rozmiarowka :) co do twojego pytanie absooolutnie nie widac zadnej skarpety ani nic z tych rzeczy - wlasnie chcialem uniknac takiego szajsu zeby kur cos przeswitywalo te vty nic takiego nie maja sa ladnie obudowane lekkie ale nie przesiwtuja dla mnie ideał
@Reinspired: w takim razie wytłumacz mi: mamy buty bazarowki klejone i najki/adidasy/pumy/reeboki/asicsy, dlaczego bazarowki rozjebią się po 2 miesiącach (albo puści klej, albo dziura w podeszwie) a firmowki nie? Czyżby ten znaczek był talizmanem nieśmiertelności?
są podeszwy i podeszwy. Nie znam się na ich konstrukcji, ale myślę że nie są takie same w najaczach i w victorach. Gęstość, sprężystość, kształt, wszystko to przekłada się na wygodę. Mówiąc ze w butach do
@dizzydom: zgadzam się te za 300/400 zł są kute z prawdziwej rudy - a tak poważnie nie wzrusza mnie to w żaden sposób - przekonam się na własnej skorze jak to bedzie wygladac za 2-3 miesiace :) zdam relacje
@Reinspired: ja kupiłam białe sportowe podobne do air force 1 krótkich (trochę inne, nie żywcem zerżnięte) i testuję, są całkiem spoko, wygodne, lekkie i miękkie :) będę testować jak z wytrzymałością, jeśli się nie sprawdzą jednak inwestuję w najeczki. pjona cumplu!