Wpis z mikrobloga

PODWÓJNE STANDARDY MODERACJI

Swego czasu napisałem "pijacka morda" w odniesieniu do Sportinga (czyli całkiem zasadnie) i oczywiście zostałem zgłoszony przez niego samego i bandę jego prawackich przydupasów. Moderacja dała mi bana na tydzień.

W poniższym screenie mam istny dowód na ARBITRALNOŚĆ wyroków moderacji. Gdzie jest zatem jakaś konsekwencja? Czy istnieje w ogóle jakaś linia orzecznicza co do słów wulgarny w rozumieniu moderacji?

PS. @Velati bez urazy, to tylko zilustrowany przykład na podwójne standardy moderacji. Psychiatra może czuć się urażony - zezwalam na to.

#pytanie #oswiadczenie #moderacjacontent #neuropa #4konserwy
Pobierz k.....j - PODWÓJNE STANDARDY MODERACJI

Swego czasu napisałem "pijacka morda" w odn...
źródło: comment_friwwmkgjG55MMrGaLDZCiRMMfBqjhfr.jpg
  • 38
@kzaj: @Zyvalt:

do Stekelenburga

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kzaj: Nazwanie kogoś "pijacką mordą" to jednak atak. Choć mi ostatnio próbowali wymoderować sformułowanie "pijackie wykwity" w odniesieniu do poalkoholowych bluzgów pawełka.
@kzaj: Dodam jeszcze, że z dziwnych powodów moderatorem po raz pierwszy od czterech lat nie jest lewak (?!?!?!). Czy Michaił Białkov współpracuje ze złowrogą organizacją KORWiN?
@stekelenburg2: @Tamerlan: @Velati: @steemm: @Spaceman_:
Polecam ten fragment uzasadnienia moderacji - jeżeli posługiwać się literalną wykładnią to wypowiedzi wulgarne odnoszą się również do takich przykładów jak w screenie z głównego postu. Nie ma jasno wskazane, że odnoszą się jedynie do ataków ad personam.

Poza tym to tylko stwierdzenie faktów powszechnie znanych - mógł nie robić z siebie przygłupa na #pijzwykopem
Pobierz k.....j - @stekelenburg2: @Tamerlan: @Velati: @steemm: @Spaceman_: 
Polecam ten frag...
źródło: comment_I11FnsB2UuplFAs1gsP6yx5imtJQs4YB.jpg