Wpis z mikrobloga

Nie chcę nadużywać wykopaliska, więc skorzystam z mirko i w ramach komentarza do:

http://www.wykop.pl/link/2452657/zaginal-moj-dziadek/

zrobię update:

Drogie różowepaski, mirki, cumple, śmieszki i wykopki - spełnił się scenariusz, którego spośród scenariuszy pozytywnych spodziewałem się najbardziej - dziadek odnalazł się w szpitalu na Kasprzaka jak rozwoziłem z mamą plakaty po mieście.

Znaleziono go dzisiaj o 20 w okolicach lotniska na Bemowie. Szpital chce się pozbyć pacjenta, co mam nadzieję oznacza, że dziadek jakoś bardzo nie wymarzł, a tego najbardziej się baliśmy bo wiosna jakoś jeszcze nocami chowa się po zaułkach.

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i wykop aż na główną, mam nadzieję, że to ostatni raz, kiedy będę musiał uciekać się do takich środków i również mam nadzieję, że nie będzie dużo więcej podobnych znalezisk w przyszłości.

#wykopcsi #zaginal #szukam #warszawa #poszukiwania #pomocy

PS: Pilnujcie swoich rodziców i dziadków. Również po to, żeby ich potem nie szukać...
  • 17
@Marmach: Napisz na priv, to dam Ci namiary na stowarzyszenie Alzheimera w Warszawie.
Mój dziadek też ma alzheimera i parę lat temu jak byliśmy na działce to wsiadł na rower i też zaginął. Policja znalazła go po jakiś 24h, 30 km dalej.
@Marmach: Uff! Dobra wiadomość na dobranoc. Nie znamy się, ale jakoś ujęło mnie Twoje poczucie humoru w obliczu tej niepewnej i stresującej sytuacji.
Cieszę się razem z Wami!

Rób znalezisko obowiązkowo. Główna tak szybko ucieka a nie wszyscy patrzą w powiązane. Wykopaliska wcale nie nadużyjesz, ludzie na pewno wykopią sukces. Przytrzesz nosa kretynom a przy okazji mnóstwo osób podzieli się radą, pomysłem i doświadczeniem w sprawie tej choroby.
Także opiekujemy się osobą z Alhzaimerem (otępieniem). Musisz wiedzieć, że skoro Twoja rodzina ma świadomość choroby dziadka i jednocześnie nie zapewniacie mu opieki (pozwoliliście, aby osoba chora wyszła z domu), to narażacie się na odpowiedzialność karną.