Wpis z mikrobloga

#gry #steam #civilization5 #ea #ubisoftcwel
http://store.steampowered.com/sub/36075/
Już miałem z kumplem kupić civ5 z zestawem dlc, ale jednak deweloperzy kolejny raz #!$%@? dostaną przez swoją chciwość. 3 kumpel posiada podstawkę i nie pograłby z nami dopóki nie kupiłby gry z zestawem dlc. Kupowanie dodatków oddzielnie wychodzi dużo drożej niż kupienie zestawu. I tak 3 kumpel musiałby kupować ta samą grę, tyle że z dlc, po raz drugi. Cena 10 euro jest co prawda w porządku (poza przeceną kosztuje hehe 40 euro a dwa główne dodatki są po hehe 30 euro), no ale #!$%@? dla mnie takie zagrywki to zwykłe wyciąganie hajsu. W #terraria spędziliśmy po ponad 100 godzin i było zdecydowanie warto wydać na nią pieniądze, gra która wyszła 4 lata temu ma niedługo otrzymać trzecią bezpłatną aktualizacje która wnosi wiele do rozgrywki. Oczywiście zaraz posypią się hejty że złodziej (xD) ale biorąc pod uwagę to, że serie typu CoD biją rekordy sprzedaży, a Ubisoft czy EA zawsze znajdzie wielu obrońców ich praktyk (#!$%@?, niedokończone gry, zniszczenie wielu dobrych serii) odpowiem wam tym obrazkiem, bo dla mnie ten typowy gracz zbyt łatwo oddaje swoją kasę i to jest powodem #!$%@? którą nam teraz serwują.
Pobierz paramite - #gry #steam #civilization5 #ea #ubisoftcwel 
http://store.steampowered.co...
źródło: comment_8z0D07oRG5HFTSbgY8BPVfQK5ofNA3oG.jpg
  • 15
@paramite: u nas gramy w broderlands i taki sam problem był, bo jedna osoba nie miała DLC. Z tym, że wszyscy się śmiali z chłopaka, który kupił grę, zanim wyszły do niej DLC... takie czasy. Nie opłaca się kupować gry zaraz po wyjściu, skoro kilka miesięcy później można ją kupić w tej samej cenie, lub taniej, z DLC...
@paramite: Przykro mi to mówić, ale szukacie tylko dla siebie usprawiedliwienia. CV V jest teraz mało warta, była rozdawana za darmo (pewnie taką też drogą twój kolega zdobył podstawkę CV :-)) i ma stosunkowo ubogą ubogą zawartość. Za to complete edition, ze wszystkimi DLCkami się pojawia się regularnie w promocjach w cenach oscylujących koło 50-60 zika. Wystarczy sledzic promocje na odpowiednich stronach lub na steamie dac do listy zyczen dana gre
@imarid: Co to znaczy że ma stosunkowo ubogą zawartość? Pisałem przecież że na steamie kosztuje 10 euro i cena jest ok ale co z tego jak nie mógłby z nami grać kolega który kupił grę wcześniej. Miałem wcześniej terrarię na liście życzeń i nie dostałem żadnego emaila o tym że była w przecenie (wszystko inne ze steama mi przychodzi) kupiliśmy dlatego że znajomy przypadkowo zauważył że jest. Nie mam czasu na
paramite - @imarid: Co to znaczy że ma stosunkowo ubogą zawartość? Pisałem przecież ż...
@omar_is_coming: Mógłby mieć za 1 euro - dlaczego ma płacić drugi raz? Dzięki obecnej polityce deweloperów nie czuję się jakoś winny przez to że większość gier w które gram piracę. Ty się na to godzisz i płacisz, ja nie i nie płacę.
@paramite: bo podstawka jest na rynku juz 4 lata i byla czesto za darmo. Co w tym trudnego do zrozumienia? Gdyby ktos kupowal kazdy dodatek podczas premiery wydal by ponad 120 euro.
@Pyrakus: Czy ja pisałem że nie rozumiem dlaczego podstawka była za darmo? Bo właśnie mi to chciałeś wyjaśnić. Jeśli tak nie pisałem to polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, wiem że szkoła tego nie uczy, jednak może lepiej w takim razie byś się nie udzielał. Zapytałem tylko co miał na myśli @imarid mówiąc że civ5 ma stosunkowo ubogą zawartość.
@Pyrakus: niestety w ostatnim czasie jest normą że komplet DLC kosztuje tyle co podstawka. Ostatnio chciałem kupić jakiegoś assasina, ale właśnie ilość i cena dlc mnie zniechęciły ;/