Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #rozowepaski #truestory #pomocy #zwiazki #logikarozowychpaskow

Cześć Mirabelki i Mirki.

Nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie, a już w ogóle, że będę o tym pisał, ale oto jest - mój #rozowypasek mnie zostawił.

Prawilny ze mnie mireczek i wykopek, często wrzucałem śmieszne obrazki (sprawdzcie profil :) ), ale teraz proszę Was jak siostry i braci - poradźcie mi co robić?

Jak nie wpaść w jakąś czarną dziurę po rozstaniu, w jaki sposób jak najszybciej ruszyć z miejsca, co koniecznie zrobić, a czego pod żadnym pozorem, gdzie pójść ( #wroclaw ) itp.

Mogą być porady na wesoło, mogą być na poważnie. Przyjmę wszystko, bo strasznie, strasznie, strasznie się teraz czuję. Niby stary chłop (25 lvl) , a tu takie rzeczy ...

Aha, to moje pierwsze takie rozstanie. Związek z 5-letnim stażem. Na poważnie.

Pomocy.

xavvax - #niebieskiepaski #rozowepaski #truestory #pomocy #zwiazki #logikarozowychpas...

źródło: comment_pmcyU0qgOcvkfwEMSTAPLInlediG4Kxs.jpg

Pobierz
  • 136
@xavvax: nie próbuj teraz szukać kogoś na siłę. więcej spotkań ze znajomymi. zerwij z tamta calkowiexie kontakt, zmień nr tel, zablokuj na fb i na czymkolwiek jeszcze. nie pros by wrocila. będzie bolało, zawsze tak jest. odnow jakieś stare znajomości. poświęć jeszcze więcej czasu na to co lubisz robić, albo znajdź sobie coś ciekawego do roboty.