Wpis z mikrobloga

225036,48 - 11,68 = 225024,8

dzis troche inaczej. rano przed praca ogladalem tego teda bo szukalem czegos do sniadania. calkiem ciekawe, nie wiedzialem jednak ze okaze sie dla mnie tak prawdziwe pare godzin pozniej. jakies 2h temu wpadlem na tak genialny pomysl, ze przebieglem te 12 km w jakims amoku, kompletnie nieswiadomy. tylko pamietam jak sie budzilem na 7 km, przed przejsciem, etc. i mimo iz nie jest jakos mega cieplo to bylem zgrzany jakby bylo 25 stopni. niesamowite uczucie. dzieki bogu ze wzialem ze soba na bieg iphone'a, bo sie co pare minut zatrzymywalem i przelewalem na slowa kolejne pomysly ktore paczkowaly mi w glowie. bez biegu na pewno by mi nie wpadly do glowy, bo zajalbym sie praca lub zajalbym umysl czym innym. po prostu czulem jakby ktos dyktowal mi kolejne rzeczy to spisania. a pomysl jest z serii takich, ktore mam wrazenie ze zmienia moje zycie.

takie tam, moze wyszlo pompatycznie i gornolotnie, ale zapisuje sobie to chociaz dla siebie aby w razie czego kiedy pomysl wypali wrocic do tego wpisu i pamietac kiedy to sie stalo.

#sztafeta #ted #przemyslenia
Nadrill - 225036,48 - 11,68 = 225024,8

dzis troche inaczej. rano przed praca oglad...
  • 6