Wpis z mikrobloga

Mirasy - czy ktos ma doświadczenie lub wiedzę na temat wyprowadzania własnej działalności do kraju bardziej atrakcyjnego ?

Mam firmę, 5 aut dostawczych, 6 pracowników, dobre i ciągłe zlecenia, ale #!$%@? US mnie dobija.... Chciałbym "uciec" za granice z firmą, jest to wykonalne, czy to ogólnie tylko mrzonki ?

#firma #dzialalnoscgospodarcza #pytanie #pytaniedoeksperta #praca #ekonomia #gorzkiezale #pracbaza
Pobierz CarlosIrwinEstevez - Mirasy - czy ktos ma doświadczenie lub wiedzę na temat wyprowadz...
źródło: comment_nZQsV0r94yxsNqW69ZypNC22kqCu3RUM.jpg
  • 6
@Carlos_Irwin_Estevez: US Cię dobija? To czy się w ogóle opłaca przenieść zagranicę głównie zależy od Twoich przychodów i wysokości podatków. Robiłem kiedyś rozeznanie i moja działalność powinna generować ok. 4 mln przychodów rocznie aby opłacało się przenieść ją w inne miejsce. Daj więcej danych to coś podpowiem.
@Carlos_Irwin_Estevez: W mojej okolicy wystarcza przeniesienie się z jednego US do drugiego i już spokój o połowę większy. Staram się zgłębić tajniki ucieczki za granicę ale wszystkie faje mówiące o tym w necie tylko chcą mojej kasy w nie znają odpowiedzi na podstawowe pytania z dziedziny prawa.