Wpis z mikrobloga

@zadzior_37: Mircy, ma do Was pytanie. Podczas biegania w lewej nodze odczuwam bół w okolicach kości strzałkowej. Coś na styl skurczu mięśnia, ale tylko w tej jednej części, mniej więcje w połowie długości łydki. Macie jakiś sposób jak dodatowo rozgrzać ten mięsień, albo go porozciągać?

i # coolstory z wczorajszego biegania.
Dystans około 4 km. Już na powrocie z lasu, z dala od cywilizacji widzę , że coś biegnie przez pole. Patrzę #!$%@? dzik!
Myślę sobie " o żesz ty wielki #!$%@?, nawet na mnie nie patrz". Zatrzymalem siei go obczajam. Nagle on też się zatrzymal, obrócił w moją stronę i patrzy. Ja patrze na niego i jednocześnie myślę, gdzie by tu #!$%@?ć. Do najbliższego drzewa jakieś 150m. Chwilę tak staliśy i trwał pojedynek na wzrok - nie wziąłem okularów, więc nie widziałem dokładnie jego spojrzenia, ale wiem, że musiało być groźne. Nagle ruszył i biegnie rozpędzony... na szczęśnie nie w moją stronę :) Ulżyło mi trochę, ale od dziś zmeniam trasę.

P.S. Pierwszyraz widziałem dzika na żywo.

#bieganie #kontuzja
  • 3
@zadzior_37: Dziki rzadko atakują ludzi, na ogół są strachliwe lub po prostu ignorują intruza jeśli im nie zagraża. Ja średnio raz w tygodniu spotykam, czasem nawet na metr obok mnie się przechadzają. Trochę takie jak duży pies :)