Wpis z mikrobloga

#bitcoin #silkroad #darknet #deepweb
Prawnik Ulbrichta napisał dzisiaj na Tweeterze, iż posiadał dowody związane z korupcją agentów prowadzących sprawę SR, nie zostały one jednak dopuszczone przez sędziego do przedstawienia w procesie jako "nie związane ze sprawą"

https://twitter.com/JDratel/status/582636014872723456

Nie wiem jak wy, ale gdybym to ja zasiadał w ławie przysięgłych, to informacja, że agenci prowadzący dochodzenie są skorumpowanymi złodziejami dopuszczającymi się kradzierzy oraz szantażu, byłaby bardzo istotnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji o tym czy skażę faceta na dożywotnie więzienie, czy nie.

Mamy tu sytuację w której ławnicy zostali nakarmieni dokładnie dobranym zestawem informacji, tak aby wydali "słuszny" wyrok.

Jakkolwiek wcześniej miałem o wymiarze sprawiedliwości w USA bardzo złe mniemanie. To teraz mam jeszcze gorsze.
  • 2
posiadał dowody związane z korupcją agentów prowadzących sprawę SR, nie zostały one jednak dopuszczone przez sędziego do przedstawienia w procesie jako "nie związane ze sprawą"

Jakkolwiek wcześniej miałem o wymiarze sprawiedliwości w USA bardzo złe mniemanie. To teraz mam jeszcze gorsze.


@McGravier: nie potrzebnie poruszałeś tą sprawę bo to daje taki przerażający obraz całego systemu USA. Już nie ma żadnych zasad. Najlepsze jest to, że ten system jest tak potężny i
@McGravier:
jeśli media to podłapią będzie to bardzo dobre dla blockchaina. Pierwszy raz szersze grono jest w stanie zweryfikować, że agenci sobie przywłaszczyli pieniądze więc więcej niż prawdopodobne są takie praktyki w przeszłośći. Tyle tylko że gdy ukradną plik studolarówek nie ma po tym żadnych dowodów. Agenci nie wrzucili ich do żadnego miksera więc mamy jak na dłoni wszystkie transakcje

bitcoin>nie bitcoin
Pobierz tyskieponadwszystkie - @McGravier: 
jeśli media to podłapią będzie to bardzo dobre d...
źródło: comment_QYaE1gdQDs448D8Zk8oyRaA06DhiXvB0.jpg