Wpis z mikrobloga

Afera Klamkowa,czyli różnica między #niebieskiepaski a #rozowepaski
Syn mojego szefa (11lvl) przyniósł opowieść ze szkoły.
W przebieralni u chlopców ktoś ukradł klamkę do uchylnego okna. Jako,że było b.duszno - ktoś dokupił klamkę i jeden z chłopaków przynosił ją na każdy w-f i otwierał okno. Jak akurat był chory to wszyscy olewali sprawę i uchylali drzwi. Sytuacja trwała przez cały semestr. Po semestrze nastąpiła zamiana i to dziewczyny dostały szatnię bez klamki.
Postanowiły, że będą wymieniały się co 2 tyg. klamką, gdyż każda chciała mieć władzę nad klameczką.Zrobiły listę i kolejka poszła. Niestety po 2 tyg. jedna z dziewczyn nie chciała oddać klamki, bo cośtam. Po interwencji wychowawczyni oddała. Później klamkę przejeła grupa dziewczyn, które przetrzymały ją przez 2 miesiące.
Potworzyły się grupki. Dziewczyny się pobiły.Kłótnie,ogólna nienawiść. Sprawa zamknęła się po 3 godzinach wychowawczych w sprawie klamki.
#truestory
  • 21
@Intergal: jeden z tych *set amerykańskich rujalityshow pokazał, że faceci potrafią się zorganizować bez walenia po ryju przy ograniczonych zapasach na starcie; jedni budują, drudzy łowią, inni kłusują i na zmianę.
A baby tylko przeżarły co dostały na starcie a potem zaczęły się żreć

Feministki sięgają tak daleko, jak ich cycki. Bo dalej to im bele co te cycki odgryzie i będą wołały facetów.
Tylko że faceci poszli na bronxa mając
A baby tylko przeżarły co dostały na starcie a potem zaczęły się żreć


@Dibhala: Było coś takiego, nawet jakoś dwa razy ten schemat tam się powtórzył, czyli albo były dwa sezony programu, albo faceci im przyszli pomóc bo producenci kazali, później poszli a one zrobiły znowu to samo - nie pamiętam już dokładnie.

podejrzewam, że w naszej biurokratycznej Polsce, ta klamka jest nielegalna i oficjalnie nie można jej tam zostawić.


@
o, widze sklocanie narodu i ludzi od najmlodszych lat, uczenie cebulowania (bo dokupienie klamki to problem), cwaniaczkowania etc.


@sorek: Aleś dosrał komentarzem. Nową klamkę kupili od razu, tylko ją wyjmowali, żeby znowu ktoś nie ukradł. Ale nawet pomijając to, nie wiem, gdzie w tej historii jest skłócanie dzieci, nie wspominając już o narodzie, wtf.
@Mordeusz: bo sprawy nie mozna bylo rozwiazac od razu, jakies zabawne historie z przenoszeniem i dzieleniem sie klamka - no #!$%@? najlepszy wpis na prima aprilis narazie ^^ To jest nie do pomyslenia tak zalatwiac taka sprawe, robic PROBLEM i tracic tyle czasu o glupia klamke - w tym godzine wychowawcza.

A zachowanai dzieci biora sie z gory - wiec wedlug mnie idealnie pokazuje to mentalnosc skloconego narodu :)

Ja patrze
bo producenci kazali, później poszli a one zrobiły znowu to samo


@Mordeusz: ooo tak to chyba szło. Ja o tym #rujalityshow tylko czytałem, ale faktycznie w kolejnym artykule autor podawał że wysłano jednego z facetów wbrew jego woli, aby pomógł obozowi kobiet.
Biedak :(
Zapieprzał przy wszystkim, postawił hacjendę, łowił, kłusował, gotował, oprawiał.
A po chyba tygodniu poszedł do ekipy kręcącej to wszystko i powiedział że jak nie wróci do swoich