Wpis z mikrobloga

Mam lapka lenovo y580 już 2,5 roku. Skurczybyk teraz jak to piszę ma 78 stopni celsjusza na CPU i tyle samo na GPU. Zaczynam się zastanawiać nad tym fenomenem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rozkręciłbym go sam ale boję się, że coś #!$%@?ę lub, że załatwię plastiki. Mógłby mi ktoś polecić jakiś serwis co by mi wymienił migiem termopady i pastę na procku i gpu, w którym nie pracuje Sebastian i Mateusz, którzy nauczą się rozkręcać mojego laptopa z tutoriala na youtube? Chciałbym po prostu dać lapka na dzień i odebrać zrobionego porządnie.

Miasto - Kraków.

#serwislaptopow #naprawalaptopow #y580 #lenovo ##!$%@?
  • 13
Ja mam lapka Lenovo Y550. Mam go już ponad 5 lat. Z początku też się bałem go rozkręcać - najpierw z pomocą kumpla z akademika rozkręciliśmy całego, żeby tylko dostać się do procka i wymienić pastę termiczną. To samo z grafiką. Jednak ostatnio usiadłem na spokojnie do tej czynności sam - w pół godziny się uwinąłem. Spróbuj zrobić to sam, wydaje mi się, że Y580 to podobna konstrukcja, a roboty z tym
@seba_syn_zenona: Stówka za wymianę pasty to dość sporo, ale jeżeli robi to profesjonalnie (bo nie raz odebrałem lapka z #!$%@? plastikami i zgubionymi śrubkami) to moim zdaniem warto. Spróbuje skurczybyka rozkręcić sam ale jak mi umrze to jestem w dupie bo programuje.