Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Psikusmistrz: Kumplu, przyjechałeś do niej na motorze, w białej zbroi (tylko ciut niżej w skali żenady, niż ortalionowa zbroja z dyskoteki), potem znalazłeś na facebooku, wystalkowałeś i zaczepiłeś pod pretekstem, że świetnie sprzedała ci małą paczkę orzeszków solonych Feliks. Teraz się dziwisz, że się nie zakochała. Tak nie wygląda rzeczywistość #pdk

Co do samego cytatu, sparafrazuję go: jak suka nie da, pies nie weźmie. #przegryw #glupota
Pobierz
źródło: comment_MAN0sJXIWTGmXNrkyzayCv63MzdsnkSB.jpg
@Mistyczny_Krokodyl: no nie wiem cumplu... Słyszałem kiedyś od wielu kobiet, że każdy facet wygląda dobrze tylko w 2 konfiguracjach - w garniturze oraz kombinezonie motocyklowym. Tego się trzymam bo tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Parafraza jak najbardziej na propsie.
No i nie czepiajcie się Mircy tego jednego przykładu z mojego życiorysu. Bo przez ostatnie 10 lat próbowałem różnych sposobów, a na moto jeżdżę dopiero od ok. 4 lat.
Między czasie skończyłem liceum, studia, znalazłem prace, bawiłem się w kulturystykę... Ale spostrzeżenia pozostały te same.
@Psikusmistrz: Troche beka z takich teorii. Kobiety to tez ludzie tacy jak my, a nie jakies dziwne istoty.
Jesli sie Toba zainteresuje to z konkretnego powodu, my faceci mamy inaczej? No chyba nie.
Wystarczy zobaczyc jak duzo par laczy sie na zasadzie zainteresowan.
Jak juz mowa o motorach to tam jest duzo par. Wystarczy ze facet pojdzie na impreze i jest jedna kobieta ktora powie ze sie interesuje sie motorami -
@Psikusmistrz: Przeczytałem wszystkie komentarze i aż się zdziwiłem, że nikt nie zrozumiał dokładnie, o co ci chodzi o.O. Taka prawda - możesz stawać na głowie, robić wszystko idealnie jeżeli chodzi o podryw, a i tak nie poderwiesz dziewczyny, która cię nie "wybrała". Przez wybieranie mam na myśli jakiekolwiek początkowe zainteresowanie twoją osobą. Najlepsze jest to, że wystarczy być zadbany, mieć jakieś pasje i zainteresowania, żeby dziewczyna cię wybrała - nie trzeba
@bazingaxl: Przecież jak zakłada się profil w internetach to jesteś osobą publiczną i zdajesz sobie z tego sprawę. Nie sądzę, żeby to podchodziło pod stalkowanie, skoro wszystkie dane były na wyciągnięcie ręki.
Mnie osobiście schlebiałoby, jakby ktoś zadał sobie choć trochę trudu, żeby mnie znaleźć na fejsie i grzecznie zagadać. Co innego, jakbym był natrętny i się narzucał...
@Psikusmistrz: dużo w tym racji, zazwyczaj tak jest. zdecydowana większość przypadków tak wygląda, ale to nie znaczy, że nie da się poderwać dziewczyny nie zainteresowanej na początku, zmienić jej zdania. po prostu jest dużo trudniej i generalnie facetom rzadko się to udaje.

a więc: można przyjąć regułę i uznawać wyjątki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jesteś w tej ddrugiej grupie to nie masz szans choćby skały srały


@Tryl: znam przypadki, że się udało, ale może to po prostu miłość i nie taka 'od pierwszego wejrzenia' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potem znalazłeś na facebooku, wystalkowałeś i zaczepiłeś pod pretekstem, że świetnie sprzedała ci małą paczkę orzeszków solonych Feliks. Teraz się dziwisz, że się nie zakochała. Tak nie wygląda rzeczywistość

@Mistyczny_Krokodyl: generalnie wygrałeś ten temat, nie wiem po co ludzie piszą dalej.
@Psikusmistrz: A zaprosiłeś ją na randkę? Czy zwykłe pogaduszki? Racja jest w tym, że jak dziewczynie się nie podobasz to nic nie wskórasz cokolwiek byś robił. Lepiej sobie odpuścić. Jak dziewczyna jest zainteresowana to i spotykać się chce i jest chętna na rozmowy. Tylko gdzie wtedy to niby zdobywanie kobiet?:D