Wpis z mikrobloga

Marzy mi sie rasowo czysta Europa, bez żadnych czarnych czy ciapatych, brudasów, nierobów z dziwnymi religiami i tradycjami, innymi duperelami które zatruwają życie cywilizowanych krajów. Niech sobie to praktykują u siebie. Ja u siebie w Europie tego nie chce, mogę być rasistą ale nie akceptuje innych ras w Europie. Niech spadają na bambusy i do jaskiń #niepopularnaopinia #przemyslenia
bart88uk - Marzy mi sie rasowo czysta Europa, bez żadnych czarnych czy ciapatych, bru...

źródło: comment_ltWoUVGWbqB1uBSRaiT94Df0qQg39z8V.jpg

Pobierz
  • 15
@bart88uk: Jaki model segregacji rasowej przyjmiesz? Liczy się urodzenie czy jakieś cechy genetyczne? Co z wstępnymi? Zamkniesz po prostu granice i postawisz mur, czy będzie jakaś specjalna policja? Czy będzie "lustracja" pokoleniowa, do którego pokolenia wstecz? Czy ci co już są mogą zostać czy mają spadać? Co jeśli są ważnymi naukowcami, wydajnymi pracownikami i porządnymi obywatelami? Na jakiej podstawie będziesz oceniał, czy ktoś jest "nierobem" czy nie jest? Jaki to jest
@cyberpunx: wg mnie powinny byc limity dla kolorowych. Jako turysci na kilka tygodni - nie ma zadnego problemu.

Ale pobyt staly - szereg warunkow m.in. praca i niekaralnosc.
Limit np 5%.
W nim mierzeni wg zapotrzebowania na dany zawod, czyli np. naukowcy jak mowisz.
Reszta nie moze wjechac/musi wyjechac.

Musisz zdac sobie sprawe, ze wymuszany u nas multikulturalizm to eugenika bialych. Popierasz to ?
Ilosc bialych systematycznie zmniejsza sie i sa
kolorowych


@Laserade: tzn. nie białych, dlaczego kolor ma być wyznacznikiem czegokolwiek? Nierób biały jest lepszy niż pracowity czarny?

praca i niekaralnosc


@Laserade: To samo z białym? Czy biały przestępca jest lepszy od niekaralnego czarnoskórego?

naukowcy


@Laserade: Biały robol ma tez wyjechać czy może zostać?

eugenika bialych


@Laserade: zbyt daleko posunięte porównanie, zabiegów pewnych rządów/grup politycznych do zjawiska jakim jest "multikulturalizm", który nie zakłada w swoich podstawach "mieszanki" rasowej,
@cyberpunx: Odpowiem na parę punktów za @Laserade:
1 Tak.
2 Wytłumacz mi określenie niekaralny czarny :)
3 Może zostać, ponieważ biały imigrant pracuję i asymiluję się z rodowitymi obywatelami danego kraju, w odróżnieniu do czarnej i śniadej populacji imigrantów.
4 Multikulti już Francji bokiem wychodzi a kraje skandynawskie będą krajem trzeciego świata w ciągu 30-40 lat. Multikulti właśnie zakłada wymieszanie się narodów, kultur i akceptacji innych narodowości (sama nazwa chyba
cooldeluxe - @cyberpunx: Odpowiem na parę punktów za @Laserade:
1 Tak.
2 Wytłumacz ...

źródło: comment_U6gOn20mw0VDBnVvjV73zoAxQOh1ThWj.jpg

Pobierz
@cool_de_luxe:
1. Bo?
2. Niekaralny czarny to niekaralny czarny
7. No fakt jesteś bardziej humanitarny od nazistów
8. Co to tego obrazka, to nie ma to jak pokazać cały kontynent na jednym obrazku. Czemu nie wkleisz zdjęcia z Etiopi, Mali albo Wielkiego Zimbabwe?
To tak jakby wkleić ten szałas z Laponii i napisać, że tak wygląda europejska architektura. Świetna manipulacja, gratuluję
@flavisoto: Już odpowiadam:
1 W życiu nie widziałem ciężko pracującego murzyna a o śniadych muhamedach nie będę nawet wspominał :)
2 Nie spotkałem takowego, zawszę mieli coś na sumieniu wraz wyrokiem sądowym.
7 Humanitaryzm nic nie ma do rzeczy.
8 Obrazek z twojej etiopi albo z niszczejącego zimbabwe (orginalna nazwa to Rodezja) to żadna manipulacja, przedstawia tylko fakt że mieszkańcy Afryki zatrzymali się na pewnym etapie ewolucji na ostatnie pare tys.
@cool_de_luxe: Ale ja nie pisałem o postkolonialnym państwie Zimbabwe (dawna Rodezja), tylko o Wielkim Zimbabwe, które istniało wiele wieków wcześniej. Nie mam zamiaru pisać o Johannesburgu czy Kapsztadzie, bo zdaję sobie sprawę, że to miasta założone i zbudowane przez Afrykanerów
@flavisoto: No Ja bym po pierwsze poczytał Wątpliwości na Wiki. Wiele wieków temu Lublin ( X|-X|| w. ) był osadą kasztelańska, wiesz skąd to wiemy ? Bo istnieją zapisy w kronikach bądż różnych dokumentach. Dlaczego jeżeli mówimy o wielkim zimbabwe to mówimy tylko o hipotezach ? Bo czarni nawet nie byli w stanie wymyślić języka pisanego :/ A jeżeli nawet nie stworzyli języka pisanego to jak mogli coś zbudować oprócz swoich
@cool_de_luxe: Etiopia ma własne pismo, więc jednak czarni mieli własne systemy pisma. Piszesz o wątpliwościach, to równie dobrze ich pismo mogło nie przetrwać. Pismo to nie tylko runy czy hieroglify, ale może to być np. pismo węzełkowe (bodajże Inkowie mieli takie), które nie jest dosyć trwałe. Tu możesz poczytać o kilku rodzajach pisma z Afryki.