:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

wchodzę na fejsbuka no i znowu dostałem raka

dziewczyna ma 15-16 lat i uważa się za odpowiedzialną osobę, dawno nie widziałem takiej guwnoburzy gimbazy w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazewsi #niedojebaniemozgowe #truestory #bekazpodludzi #podludzie

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (97)

Mireczki, nie wiem trochę co mam zrobić. Dzisiaj nad ranem wspóllokatorka wróciła z imprezy ze znajomymi, w tym laską, która była praktycznie trupem, musieli ją wnosić na 4 piętro itd. Z późniejszych opowieści koleżanki wynika, że całą drogę mówiła jednemy z nowopoznanych facetów, którzy z nimi szli, że ma ją rżnąć itd no i jak dotarli to tak zrobili, rżnęli się w pokoju naszego współlokatora, którego aktualnie nie ma a biedak zostawił pokój otwarty. Gdy Ci goście zebrali się do domu (w tym ten, który ją rżnął) ona do niego wybiegła na klatkę pocałować na dowidzenia wiadomo a następnie przyszła do nas do pokoju posiedzieć i zaczęła się lizać i macać z kumplem kolejnego współlokatora (tak, wiem, dużo nas: 7) i po chwili poszła z nim do tego samego pokoju, z którego właśnie wyszła i rżneła się z kolejnym gościem. Nie minęła nawet godzina zanim laska wepchnęła w siebie kolejnego kutasa. Myślicie pewnie w tym momencie 'no yolo, laska się bawi, dobra impreza' i być może i tak by było, gdyby nie mały haczyk...

pokaż spoiler laska jest w udanym związku od 5 lat, jej facet jest do rany przyłóż, mieszkają razem, a tego wieczora bawili się razem (w klubie, w którym poznała faceta, który ją później zapinał) tylko poszedł wcześniej, bo był zmęczony po robocie.

Ręce mi opadają, laska się obudziła, widać, że może miała trochę wyrzuty sumienia, ale powiedziała, że facetowi o niczym nie powie, ogólnie zadzwoniła do niego, powiedziała, że tęskni i niedługo będzie w domu, więc pewnie zaliczy trzeciego kutasa.

Uprzedzam pytania, czy nie mam swojego życia i inne tego typu lamenty oraz czy muszę się wpierdalać w czyjeś życie: tak, ruchała się z dwoma gościami pod rząd u nas w mieszkaniu i kurwa zostawili zużyte kondomy na podłodze. To już trochę uderza w moje życie. Wyjaśniam też, że nie byłem od początku imprezy tam, wstałem koło 7 rano kiedy koleżanka akurat żegnała pierwszego i brała się za drugiego, więc nie miałem wpływu na rozwój sytuacji, o tym, że ma faceta i wszystko inne dowiedziałem się dopiero potem. Ręce mi opadają, wiara w ludzkość zniszczona, zawsze uważałem, że przesadzacie na wykopie z ciśnięciem lasek, ale kurwa to mnie przerasta i nie dziwię się już ani jednemu złemu słowu, które padło.
    Mój dylemat jest taki, że nie wiem, czy mam jakoś spróbować uświadomić jej faceta, o tym co się stało, może jakiś #wykopefekt, bo pewnie jakiś jego kumpel albo może on sam przegląda mirko i by się coś udało ugrać czy dać sobie spokój. Z jednej strony to nie moja sprawa, życie itd a z drugiej krew mnie zalewa jak myślę o tym, że on o niczym nie wie i pewnie ma swoją laskę za aniołka, który się spił i spał u koleżanki, mieszka z nią, inwestuje, planuje przyszłość i nie wie, że właśnie laska obsłużyła dwóch gości i wróciła grzecznie do domu dała mu buzi w usta i wszyscy szczęśliwi.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (125)

bądź mną
    hardy muslim
    Allah i tylko Allah
    módl się 10 razy dziennie
    walić tych gówniaków co modlą się tylko 5 razy
    post przez 2 miesiące bo ramadan to za mało
    jedź autobusem
    dosiada się Ira
    najseksowniejsza burka ever
    nie widzę twarzy ale pewnie 9/11
    próbuj nawiązać kontakt
    "hehe no ten pójdziesz ze mno do meczetu dziś wieczorem?"
    zgadza się
    wygryw
    chwała Allahowi
    spotykamy się wieczorem
    idzie do miejsca dla kobiet
    czuje się jakby modliła się obok mnie
    robicie to jeszcze kilka razy
    pewnego dnia spotykacie się na bazarku
    podchodzisz do niej
    "nie widziałem Twojej twarzy, ale wiem, że jesteś najpiękniejszą Irą jaką widziałem"
    rumieni się
    tak mi się wydaje
    "mam coś dla Ciebie"
    "Anonhad co to?"
    rozpinasz koszulę
    najnowszy model kamizelki dla zamachowców
    "bądź ze mną na zawsze, w niebe"
    Ira szepcze Ci do ucha
    "Ebnij"
    daję jej kliknąć przycisk
    "ALLAHU AKBAR SKUHWYSYNY"
    trafiasz do nieba