Wpis z mikrobloga

320 613 - 121 = 320 492

Dobra, no to daliśmy radę - ja i mój staruszek. Po powrocie, serio, pogłaskałam go po siodełku, bo to wcale nie było takie pewne, że mi się gdzieś nie rozsypie po drodze.
Pogoda wyśmienita, moje samozaparcie w znakomitej formie, no i te moje nogi - power jest! Tak jak przy ostatniej stówie - ok 90 km bez dłuższego odpoczynku, potem podładowanie telefonu i reszta dystansu. Przerzutki nadal nie działają tak jak trzeba i mam pewne podejrzenia co do tego, że muszę śmiesznie wyglądać jak namagam kopytami w te pedały - jakiś dziadek dał mi radę: "Dziecko zmień na wyższy bieg!" LOL, dzięki dziadziu!
Oprócz kanapek i słodyczy, zjadłam kilka muszek, kilka pragnęło bliskiego kontaktu z moimi oczami, a bąkiem dostałam w czoło.
Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! XD Jestem trochę zmęczona, to może mi się nie chcieć odpisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #100km
źródło: comment_lqHcWtMWK4IpHchlm1HdFVfYcrl46Evc.jpg
  • 100
Sprzęgło hydrokinetyczne – sprzęgło, w którym ruch obrotowy z elementu czynnego do biernego jest przenoszony za pośrednictwem cieczy, przeważnie oleju, emulsji lub wody. Zasada działania sprzęgła hydrokinetycznego została opracowana przez prof. Hermanna Föttingera. Główne założenie polega na połączeniu w jednej obudowie pompy oraz turbiny #wykopuczy
źródło: comment_A7oHyXny5Ic2zGV7EKsO6h5vZAeDqeQj.jpg
@Kejcia26: Moje dziwne spostrzeżenie, a raczej coś co zaobserwowałem właśnie. Bardzo dobrze masz umięśnione nogi i z leksza odstają od góry, może to tylko złudzenie optyczne i tylko ja tak to widzę, no ale chyba coś w tym jest.
@kamilek98PL: Buahaha, chłopcze - Ty się nawet poprawnie wysłowić nie potrafisz i myślisz, że ktoś Cię bierze na poważnie? Kiedyś mama w końcu będzie musiała wymienić pościel w piwnicy to zobaczysz, że nikt poza takimi cudakami jak Ty tak nie mówi, a bycie debilem to nie powód do dumy. Tymczasem żegnam i jednocześnie witam na czarnej liście.