Wpis z mikrobloga

#!$%@?... mojemu "znajomemu" urodzilo sie dziecko. Typ ma 20 lat, ma skonczone tylko gimnazjum i jakas gownorobote. Jego zona (tak, tak - wzieli slub) ma chyba tylko jedna albo dwie klasy technikum.

"Znajomy" wrzuca ofc. zdjecia ze szpitala na fb i ogolnie zdaje relacje z przebiegu calego porodu. I... #!$%@? - jak mozna takim ludziom gratulowac? Pelno komentarzy w stylu "gratuluje" "super". I tak, mlode malzenstwo, ktore nie wynajmuje wlasnego mieszkania - ergo: nie mieszkaja razem, badz mieszkaja u rodzicow ktoregos, nie wiem jak to jest, praktycznie brak wyksztalcenia... Czego tu #!$%@? gratulowac?

#gorzkiezale #rakcontent #patologiazewsi
  • 71
Typ ma 20 lat, ma skonczone tylko gimnazjum i jakas gownorobote.


@Viarus_: Ale pracę ma. Nie napisałeś czy wieczorowo czegoś się nie uczy?

Jego zona (tak, tak - wzieli slub) ma chyba tylko jedna albo dwie klasy technikum.


@Viarus_: Co złego w tym, że wzięli ślub? Nie napisałeś, czy ma pracę, może kontynuuje naukę?

"Znajomy" wrzuca ofc. zdjecia ze szpitala na fb i ogolnie zdaje relacje z przebiegu calego porodu
@Viarus_: Widocznie już się utarło że jak komuś się urodzi dziecko w wieku <=20 lat to z definicji patologia. Nie wiem jak było w przypadku Twoich rodziców, ale moi rodzice wzięli ślub w wielu 20 i 25. Rok później urodziła się siostra, 6 lat później ja. Ojciec po podstawówce + jakieś kursy, mama po zawodówce. Oboje pracujący i mieszkający z dziadkami w domu(na wsi). I co, patola?
@ludzik:
Kiedyś były inne czasy, chcąc nie chcąc trzeba to powiedzieć.
Ja doskonale rozumiem kolegę @Viarus_: bo człowiek z ambicjami, #!$%@? do roboty, uczy się żeby być kimś żeby kiedyś mieć pieniądze na założenie rodziny i godne życie dla siebie i dzieci a niektórzy kolokwialnie mówiąc to #!$%@?ą, ani się nie uczą, ani nikim nie będa, niczego się nie dorobili i życie będą mieli jako takie tak jak ich dzieci
@psych00: Czasy nie do końca się zmieniły, bo po zawodówce zarobisz niegorzej niż niejedna biurwa i do tego zaczynasz znacznie wcześniej,więc do ~25 r.ż. możesz nieźle odłożyć jeśli nie #!$%@? każdej wypłaty. Zakładasz zaraz że będą ciągnąć socjal. Może będą może nie. Jak laska jest jakąś tapeciarą ale ma trochę rozumu to kupi trochę zabawek do robienia paznokci i siedząc w domu już coś dorobi. Koleś na głupich ciężarówkach może zarobić
@RottenKitten:

Ale pracę ma. Nie napisałeś czy wieczorowo czegoś się nie uczy?


Nie uczy sie i uczyc sie juz nie bedzie, znam goscia. Poza tym czego on sie moze jeszcze nauczyc, jesli w wieku 20 lat ma tylko gimnazjum skonczone?

Co złego w tym, że wzięli ślub? Nie napisałeś, czy ma pracę, może kontynuuje naukę?


Pytasz co w tym zlego? Czy madrym jest branie slubu w wieku 20 i 19 lat,