Wpis z mikrobloga

Drogie Miraski grające w #csgo : pod koniec maja lub na samym początku czerwca zorganizujemy dla Was turniej 5v5 Counter Strike: Global Offensive. Dysponujemy całkiem responsywnym, prywatnym serwerem do gry z tickrate 128. :)

Dlaczego piszemy o tym tak wcześnie? Bo chcemy żebyście już powoli zaczęli zrzeszać się w pięcioosobowe drużyny i mogli sobie potrenować.

W zależności od zainteresowania turniejem będzie on rozgrywał się w systemie pucharowym lub ligowym. Rozgrywki podzielone będą na 3 dywizje:

Tier I (MGE - TGE)
Tier II (GN 1 - MG 2)
Tier III (Silver 1 - Silver 6)

Nad każdym meczem czuwał będzie wyznaczony przez nas obserwator, który zadba o to, żeby rozgrywki były wolne od wszelkiego rodzaju "haksów".

Będą wyświetlane nazwy Waszych drużyn, runda nożowa na start oraz fajne nagrody (skiny, może jakieś fajne nagrody rzeczowe - spróbujemy tematem zainteresować sponsorów) dla całej drużyny, a raczej trzech zwycięskich drużyn - po jednej z każdego Tieru.

Jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi, pomysły lub propozycje, aby uczynić ten turniej lepszym, zapraszamy do aktywności w komentarzach oraz wysyłania nam prywatnych wiadomości.

W organizacji turnieju ze strony wykopowiczów współpracuje z nami na razie Kolega @GetRekt , który przygotował wstępny projekt zabawy.

#csgozwykopem #wykopowesrebra #csgomecz #gry oraz tag do obserwowania #conowegocsgo

UWAGA: Dodatkową atrakcją jest to, że mecze streamowane będą w serwisie Twitch z komentarzem użytkownika @Brodal , który robi to naprawdę nieźle!
  • 66
@emitar: Liczymy raczej na uczciwość wykopków :)
Dodatkowo, pamiętaj, że nad każdym meczem będzie czuwał admin, który będzie weryfikował, czy ten pan na silverze III faktycznie gra jak silver III ;) W dyskwalifikacjach będziemy bezwzględni!
@GetRekt: Tylko nie jesteśmy w stanie tak naprawdę ocenić rangi patrząc wyłącznie na grę - głupio zbanować kogoś bezpodstawnie za to tylko, że gra lepiej od innych. Trzeba nad tym dobrze się zastanowić.

Prawdą jest, że liczymy na uczciwość, choć to trochę naiwne... na pewno będziemy rozpatrywać uważnie reklamacje i jak już napisał GetRekt - karać smurfów.
@BURNout: Na razie wszystkie miejsca są wolne. Dajemy Wam na razie luźne info, żebyście postarali się skompletować 5-osobowe drużyny i być gotowym na zapisy, które ruszą, mamy nadzieję już wkrótce!
@sokytsinolop: Mam 2 konta z których każde się łapie do tych założeń. Dodatkowo mogę w każdej chwili pożyczyć od znajomego konto z s4 a takich ludzi jak ja pewnie jest pełno na wykopie więc może być ciekawie. A dodatkowo to przepaść między s1 a s6 jest gigantyczna :D
@Conowegopl: troche to głupie, turniej to turniej, ma wyłonić najlepszego więc ten podział to słaby pomysł. Rok temu był taki cup i polecam odrazu drabinke z forcem przedziału dat, bo tamten się ciągnął 2 miesiące chyba i nie został dokończony
@Conowegopl: Na wykopie od luja osób gra w cs go. Przydały by się klasyfikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) DM 15vs15 i minimalna liczba godz. Np 150 na silverach i 300 na goldach a wyżej to 450. A samo wydarzenie zrobić jako wykop na wykopalisku.
@Conowegopl: ja bym nie dzielił na tiery, głównie ze względu na to, że nie da się w żaden sposób zweryfikować czy ktoś nie jest smerfem. Plus jak ktoś słusznie zauważył, MGE-TGE to większa przepaść niż SIlver - MG2
@Kowal04: Chodzi o poziom, wbiłem koledze golda w 16 turniejowych ( w tym on grał 6 i dzięki temu wbił silver 4), nic trudnego. A tu chodzi o wysoki poziom grania. Niektóre goldy bardzie ssą niż silvery.
@Kowal04: Paanie, da się mieć 500-600h i grać jak 1000 (ja na VS :D) a można mieć 1000 i grać jak 200 i mieć silvera (na smerfie grałem z e.silver i 800h ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Raga+godziny=poziom. ranga-godziny=fart/team.
@Conowegopl: Z prostych spraw to proponuję weryfikację rangi z jakiegoś dnia, bo dziś się zgłoszę na TII, a jutro dobije przykładowo rangę na TI i co wtedy?

Podział rang zakłada dobrą zabawę, mam nadzieję na brak ludzi chcących się dowartościować. Co do Tieru do ustalcie z jakiego dnia ranga się liczy, żeby potem nie było jakichś dziwnych sytuacji.
@Conowegopl: Tier2>Tier1 xD
Fajnie, że wychodzicie z inicjatywą, ale jakiekolwiek dzielenie na tiery to zupełna głupota. Mireczki się zabijają na #rozdajo o skiny za 9 centów, a za taki serwer to niektórzy by sobie życie na nowo ułożyli ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie ma żadnej możliwości się ochronić przed smerfami, bo większość ludzi ma więcej niż jedno konto, od dość dawna. Po drugie na taką okazję, zawsze