Wpis z mikrobloga

@Krawcowy: dzięki. Zapomniałem napisać, nie leczona lateralizacja może doprowadzić do bocznego przyparcia. Także jak kogoś bolą kolana - lekarz. Pamiętam że był jeden mirek który również miał problem z kolanem. Może moje coolstory zmotywuje go do odwiedzenia ortopedy, usg, rtg lub mri.
@ArRog: trochę zaniedbałem sprawę, bo ciągnie się to ok ~3lata z powodu kasy - z nfz do tej pory czekałbym na ortopedę :/ ale w końcu ktoś u mnie w pracy poszedł po rozum i nareszcie mam prywatną opiekę luxmedu.
@sharkslayer: zdaje sobie sprawę z tego, że piszę prawie cztery lata od napisania postu, ale jak kolana? U mnie obecnie stwierdzono lateralizacje rzepek, ciekawe jak się to potoczy.
@C8H18: u mnie skończyło się na rehabilitacji, rozciąganiu. Nie robiłem USG od tamtego czasu ponieważ bół ustąpił do tego stopnia że normalnie robię przysiady z 120kg i chodzę na ściankę wspinaczkową. W sumie to powinienem jakoś to skontrolować w niedługim czasie co w środku piszczy
@sharkslayer: Kolego gdzie leczyłeś to przyparcie rzepki, strasznie zaczęło boleć mnie kolano, jestem prawie rok od operacji, podczas zabiegu uszkodzili troczki rzepki i zrobił się zrost przez co ona nie pracuje w tej rynience. Pytanie co robić jak sprowadzić ta rzepkę na właściwy tor.

jakie miałeś objawy, u mnie po wyjściu w góry 25km po czterech dniach pojawił się bol i trwa już 4 tydzień i to musi być to bo