:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. Bądź mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    2. Zarywaj do #rozowypasek 9/10
    3. Umów się na randkę
    4. Miej #feelsy po odwołaniu randki przez #rozowypasek
    5. #rozowypasek nie odzywa się i spotyka się z kimś innym

6. Zapomnij i ogarniaj życie zacznij spełniać pasję, rób fajne zdjęcia ładnym laskom (。◕‿‿◕。)

7. Dawny #rozowypasek odzywa się po kilku latach z prośbą o zdjęcia nie oferując wynagrodzenia (Zdjęcia typu TFP)
    8. Wyczuj że foty będą prezentem dla chłopaka
    9. Zgódź się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10. Zrób foty w bieliźnie i trochę aktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

11. Po sesji kopnij #rozowypasek w dupala i przestań się odzywać jak ona kiedyś

12. Profit: Masz fajne rozbierane zdjęcia dupy i świadomość że się odegrałeś i poczucie #wygryw (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    13. Uświadom sobie że przez te lata lepsze tyłeczki fociłeś :)
    14. Wszystkie punkty były :)

Laska mi płacze, że ją oszukałem haha i że nie jestem pro :D a ja mam ją w dupie :D Wystarczyło kurwo zachować się jak człowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #wygryw #protip #coolstory

pokaż spoiler Fot nie wrzucę bo z prawem jestem obyty :) Kiedyś wrzucałem swoje prace na mirko :) więc to jakiś tam dowód że foty robię :)
    pokaż całość

odpowiedzi (132)

halp
    ciastka mi zapleśniały i stały się agresywne
    jak je wyrzucić nie wiem

odpowiedzi (12)

#ama #pytanie #grafika #modameska

Brat jest projektantem nadruków na koszulki w firmie zaczynającej się na H a kończącej się na M (od dobrych 3 lat ~ 50% jego prac widnieje na waszych ciuchach). Ktoś zainteresowany aby go tu ściągnąć i wypytać o wszystko co z tym związane? Jak tak to plusować, jest co opowiadać.

Zainteresowanych zapraszam do obserwowania tagu:
    #haendem
    pokaż całość

odpowiedzi (32)