Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Mireczki, jakiś czas temu poznałam świetnego chłopaka - inteligentny, zabawny, niebrzydki. Posiada wiele cech, jakich szukam u partnera. Dogadujemy się na wiele tematów, rozmowa się klei, śmiejemy się z tych samych rzeczy. W czym problem? On oszalał na moim punkcie i zupełnie się z tym nie kryje, a ja na jego...no cóż, tak nie za bardzo, mimo że naprawdę niczego mu nie brakuje i pod wieloma względami jest kimś, kogo szukam. Powiedział, że poczeka na mnie ile będzie trzeba, aż coś do niego poczuję, ale ja sama zastanawiam się - czy warto w ogóle na to czekać? Jeśli to ma być miłość, to powinnam "coś czuć" chyba od razu... Doradźcie mi coś, bo #logikarozowychpaskow zaatakowała mocno i zwyczajnie boję się, że skopię taką wyjątkową szansę od losu. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
    Po co to?
    Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
    pokaż całość

Podobno ten cały Izaak od strzelanek ma komentować mecz Polska - Holandia. I tak sobie pomyślałem jak widowiskowy mógłby być duet Szpakowski - Wonziu. Jak pan Darek wprowadza swoim ciepłym głosem:

-Halooo, witamy panstwa z Nicei w ten piękny, słoneczny, czerwcowy wieczór na naszym Eurokaście. Powoli zbliża się osiemnasta, piłkarze już na boisku, przywitanie kapitanów Polski i Islandii Północnej, realizator przedstawia nam składy, a ja przedstawiam naszego eksperta. Jest ze mną Maciej "Wonski" Makuła...

-"Wonziu".

-...taaak, znany polski pro gajmer, posiadający swój własny Youtube na Twitchu, założyciel domu dla osób starszych, a prywatnie brat Patrycji Mikuły. Witam cię, Maćku! To nasz pierwszy mecz, czego właściwie możemy się spodziewać? Czy powinniśmy obawiać się naszego dzisiejszego rywala?

-Przede wszystkim mam nadzieję, że nasi piłkarze na murawę wyszli nie dla funu, tylko, żeby im wpierdolić.

-Również mam taką nadzieję. Zanim sędzia zagwiżdże po raz pierwszy spójrzmy na trybuny, jak pieknie bawią się kibice, pełno kolorowych flag, wymalowanych twarzy, śpiewów, wspaniała atmosfera!

-Ja to bym napierdolił wszystkim na tym stadionie.

-I rozpoczęli. Pierwsze kopnięcie, więc warto również wspomnieć o specjalnie na tę imprezę przygotowanej przez Adidasa piłce, powlekanej czystym adamantium. Miałeś przyjemność ją przetestować dzisiaj rano, twoja krótka opinia na jej temat?

-Das gówno.

-Tymczasem pierwsza akcja naszych rywali, szybka kontra, wrzutka w pole karne i niestety przegrywamy 0:1.

-Kurwa, ja pierdolę, co za pojebana gra, i ten głupi buc Lafferty farci, kurwa, cały czas, no ja jebię.

-Za nami 45 minut wielkich emocji, uslyszymy się po przerwie, ale proszę zostać z nami. Po chwili reklam, kiedy Maciek zrobi pranie, odpali Peryscopa i pokaże nam jak poprawnie przyrządzić chinską zupkę.

-No i niestety, przegrywamy z Finlandią Północną 0:4, jak na gorąco podsumowałbyś nasz występ, Maćku?

-Dobra, chuj. Idę bo się wkurwiłem. Widzimy się jutro. Albo i nie, nie wiem. Jeszcze dam znac, hej.

-Ja również dziękuję za uwagę. Halo Warszawa, halo Włodek Szaranowicz.

Dla takiej transmisji wykupiłbym PPV i jebanego suba na Hitboksie.

#wonziu
    pokaż całość

Całkiem zjadliwy ten #vegan #burger w Krowarzywa w #krakow ( ͡º ͜ʖ͡º)