Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: Pozwolisz że odpowiem najpierw na pytanie @electroone ;)

@electroone: Słuchaj jeżeli telefon ma trzymać długo to na pewno liderem pod tym względem jest sony xperia z3 compact. Wytrzymuje 3 dni normalnego użytkowania. Ma w sobie wszystko to co zwykła z3 a nawet w niektórych aspektach ją wyprzedza, jak np w długości trzymania na baterii czy wydajnością.
@kuba560x: zmieniam niedługo telefon. Z Samsunga S5. Znalazłem takie:
- S6 / S6 Edge (muszę na żywo zobaczyć) - boję się o szkło dookoła. Miałem S2, S4 i S5 - brak szkła przemawiał za nimi. Jak przypadkiem spadnie to się nic nie dzieje z plastikiem. Szkło pęka.
- LG G4 powinno niebawem być dostępne, ale jestem sceptycznie nastawiony
- HTC One M9 - nie przekonał mnie
- Note 4 - chyba
@Masterczulki: A blackberry passport? 3gb ramu, fajny myk z klawiaturą quwery. Jeżeli firma się utrzyma , będziesz miał tak długo wsparcie jak iphony. Topowe podzespoły i możliwość z korzystania aplikacji z androida
@Masterczulki: System BB jest systemem zamkniętym więc ilość lagów jest na pewno mniejsze niż w topowych androidach, nie wiem jak teraz ale na pewno jest lepiej niż wcześniej z optymalizacją. Jak wcześniej wspomniałem ta wersja systemu BB może wykorzystywać aplikacje z googlowskiego sklepu, więc będziesz mógł wykorzystać te topowe podzespoły.

Jeżeli chodzi o wady tego telefonu to na pewno nie posiada fizycznego spustu migawki. Nie jest to jego jedyna wada ale
@kuba560x: zdjęć dużo nie robię, a jak robię to przeważnie do szybkiego MMSa ;)
Właśnie czytam, że nie ma też większych problemów z przerzucaniem swoich appek napisanych pod androida dzięki specjalnemu pluginowi do android studio. Dobra wiadomość.
Czekanie odpada niestety. Ten z linka wyżej przypomina mi N95 którą wspominam nawet dobrze (chociaż trochę GPS się pieprzył).
Jestem trochę przestraszony gabarytów. Ale raczej się zdecydowałem na Passporta :>