Wpis z mikrobloga

Oj Mirki, mirki. Chyba zaopatrzę się w drut stalowy i będę robić pułapki na #motocykle i #quad
Do rzeczy: z okazji majówki wybrałem się w plener; poligon pozdrawiam #rembertow #wesola ( a wiec #warszawa )
Dochodzę na górkę nad jezioro na Szwalnicę a po tej "pustyni" zapieprza stado quadowców. Robią przystanek tam gdzie ja - bo okolica piękna, browarki w rączkach, wypili, puszki porzucili, pojechali. Tak więc z lasu wracałęm obładowany śmieciami.
TL;DR do lasu jest zakaz wjazdu, jeśli ktoś łamie ten zakaz to nie ma do niczego szacunku. Więc śmieci. Nie będę miał wyrzutu sumienia jeśli jakiś nędzny sebix utnie sobie głowę na mojej lince, bo wjeżdżając do lasu czyni to na własne ryzyko.

#oswiadczenie #gorzkiezale #seba #patologiazmiasta #patologiazewsi
  • 24
@LOLWTF: żenujące. Wyłącz komputer, przejdź się do lasu. To normalne że 4 km wgłąb lasu jest śmietnik? Nie... Czy to normalne gdy jest zakaz wjazdu do lasu - wjeżdżać weń? Nie... Może skąd idea pewnych ustaleń się wzięła? Moze nie powinno nic się ustalać, po chóy nam czerwone i zielone światła? Widzę że towarzystwo odwraca kota ogonem.
@Impresjonista: czyli nie dostrzegasz tego że ludzie chcą się wyszaleć i mają takie hobby na które Ty narzekasz a ich wręcz fascynuje.. I jeszcze do tego grozisz tym że porozwieszasz linki które mogą ZABIĆ CZŁOWIEKA? Nie jesteś normalny
@Dipit: Poczekaj, bo mamy tu analogię do wczorajszego meczu. Nie wolno wybiegać na murawę, co? Zrobił to na własne ryzyko. Nie wolno wjeżdzać do lasu i wwozić śmieci, co? Więc kto wjeżdża robi to na własne ryzyko.
@Impresjonista: lepiej za takie "wwożenie śmieci" goń Mirasów i Grażyny którzy jadą samochodem zapakowanym syfem i wyrzycają to gdzie popadnie, myślisz że na motocyklu by się walali z jakimiś tobołami? Myślisz że to robią motocykliści?
Też mam to samo hobby ale nigdy nie zostawiłem żadnego śmiecia w lesie. Zawsze mam od tego plecak, a ze jedna grupa zrobiła syf to nie znaczy ze każda go robi

Poza tym nigdy nie byłeś
@Dipit: Jak mantra wykopowi socjaliści zarzucają trollowanie lub idiocenie. #!$%@?ąc od wszystkiego - można wjeżdzać do nie swojego lasu pojazdem spalinowym, gdzie właściciel ustanowił zakaz wjazdu pojazdami spalinowymi?