Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Wlasnie lykam przeciwbolowe jak cukierki, czekam az wjedzie nasenna i probuje zasnac, bo mi usuwali osemke dzisiaj ;_;
A skutki wypadku odczuwam niestety caly czas, ale nie ma co narzekac. Ubezpieczalnia to temat rzeka - poruszylem go we vlogu, ktory wrzucilem z tydzien temu :) w skrocie mowiac - poszedlem do sadu
@Felonious_Gru: dzieki za przypomnienie o istnieniu ketonalu. wlasnie znalazlem jakas stara butelke z ketonalem forte. Niby jeszcze rok waznosci... lykam. Jezeli dobrze pamietam to kupowalem ja ladne pare lat temu, moze nie umre.
@Felonious_Gru: nie tylko miałem rwaną, ale miałem wycinaną chirurgicznie (bo rosła poziomo). I w dodatku na częściowo-żywca, bo nie działają na mnie znieczulenia miejscowe. I w dodatku zrobił się "suchy zębodół" oraz zapalenie, bo kawałek ukruszonej kości zostało w dziąśle...
@Felonious_Gru: wg mnie lepiej wywalić puki zdrowy, puki da się to szybko i sprawnei zrobić, nim jest stan zapalny i słabo się leczy, słabo znieczula, i po wyrwaniu rozpaprze dookoła... A tego typu zęby psuć się lubią, nie służą do niczego poza boleniem, bo przecież pod spodem nie ma "pary" dla niego, więc nim nie gryziesz.
Zresztą - co tam zbędne ósemki, nawet siódemki są nam obecnie zbędne, to taka zaszłość