Wpis z mikrobloga

Tak więc zebrało się 7 osób, ze mną 8 (a pewnie jeszcze kilka osób dołączy) więc zaczynamy zabawę. Wpisy pod którymi będziemy typować i te w których będę wrzucał tabelę będą otagowane #typujemygiro

@dididoox @mountaineer @felur @Zord0n @oko_strusia @rooger a ty @ninetyeight też się chcesz bawić czy zaplusowałeś bo akurat plusowałeś wszystko jak leci?

Następne wpisy z typowaniem miejsc będą od razu po zakończeniu poprzedniego etapu, jeśli ja zaśpię albo nie będę mógł dodać wpisu to ktoś inny może zrobić wpis z tagiem, a reszta swoje typy wpisuje w komentarzu.
Jutrzejszy etap jest specyficzny bo jazda drużynowa na czas więc na tym etapie proponuję wyjątkowo inną klasyfikację, w dodatku taką żeby nie zdobyć za dużo punktów, żebyśmy za daleko nie uciekli w klasyfikacji kolegom którzy nie przeglądną mirko do czasu rozpoczęcia jutrzejszego etapu i dołączą później. Proponuję wytypowanie pierwszej trójki i przyznanie po 2 punkty jeśli trafi się dokładne miejsce i jeden punkt za nie trafienie miejsca ale znalezienie się tej drużyny w trójce czyli maksymalnie 6 punktów do zdobycia jutro.

Klasyfikacja na pozostałe etapy jeszcze do przedyskutowania jak na razie mamy propozycję punktacji moją oraz @Zord0n

#kolarstwo #giroditalia #giro <~~~~te tagi przestanę spamować po drugim etapie, na razie chcę żeby każdy kogo może to zainteresować zobaczył, do rozpoczęcia trzeciego etapu w poniedziałek można się zapisywać

Pozwolę sobie jeszcze zawołać @maciejbo1 i @hqvkamil bo często dodają wpisy w czasie wyścigów
No i zaczynamy typowanie na jutro pod tym wpisem
  • 20
@Ejszyn: Etap 1:
1. Orica Greenedge
2. BMC Racing Team
3. Team Sky

Klasyfikacja generalna:
1. Alberto Contador
2. Fabio Aru
3. Rigoberto Uran

Klasyfikacja punktowa:
1. Michael Matthews
2. Giacomo Nizzolo
3. Elia Viviani

Klasyfikacja górska:
1. Stefano Pirazzi
2. Fabio Aru
3. Damiano Cunego

Klasyfikacja drużynowa:
1. Tinkoff-Saxo
2. Team Sky
3. Astana
Nad klasyfikacjami generalną, górską i punktową trzeba pomyśleć trochę dłużej, więc czas na to będzie do rozpoczęcia 2 etapu(jutrzejsza czasówka nie wpłynie na te klasyfikacje zbyt mocno)
etap 1:

1 Orica
2 Sky
3 BMC

Klasyfikacja Generalna:

1 Contador
2 Porte
3 Aru

Klasyfikacja Górska:
Zakarin

Klasyfikacja Punktowa:
Matthews

Klasyfikacja Młodzieżowa:
Aru

Klasyfikacja Drużynowa:
Astana