Wpis z mikrobloga

Był jakiś Mirek na wyborach w Sztokholmie?
Kolejka jest na godzinę, półtorej czekania.
Smutno mi się zrobiło jak czekałem na swoją kolej aby spełnić obywatelski obowiązek.
Za mną dziadek głośno gada że będzie głosować na Andrzeja bo:
- jest bardzo inteligentny, miły, ma ładną żonę i zna 8 języków.

Ogólnie sporo Januszy, Grażyn, Sebixów i Karyn. Prawie nikt nie potrafił się dobrze ubrać.
Straciłem wiarę że coś może się zmienić (,)
#emigracja #sztokholm #wybory
Wynoszony - Był jakiś Mirek na wyborach w Sztokholmie? 
Kolejka jest na godzinę, pół...

źródło: comment_0PJ391UwQVZWkuns0Jc9JoLgdjwYuuSu.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Wynoszony: no dobra, lecz zabrzmialo to tak jakby kazdy kto ubral sie odmienmie niz ci sie podoba, jest januszem/grazyna/ czy karyna. Z jednej strony chcemy zmian i byc wolni, a z drugiej sami szufladkujemy i ogarniczmy sie do ocenienia i przyczepienia mu latki "cebulaka" na podstawie 1 zdania czy wlasnie ubioru...
  • Odpowiedz
@Techies: Hmm wiesz tutaj na mirko panują pewne stereotypy - sebixy, karyny, janusze, grażyny, ciapaty, czarny, biały. Nieopatrznie dopasowałem swój styl wypowiedzi do tej mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daleko mi do wysuwania daleko idących wniosków związanych z wyglądem. Może niefortunnie napisałem tą ocenę ubioru w poście o wyborach; te rzeczy się nie łączą.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: no moze tak, ale tak mnie to zrazilo, opisujesz ze ludzie kolejka, wybory, oczekiwane, a tu nagle ze nie umieli sie ubrac xD ale luz juz sie rozumiemy ;)
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Byłem, pozdrawiam :p Spora część osób wokół mnie (nieznajomi, stali po prostu obok :p) głosowała na Korwina bądź Kukiza i generalnie nastroje anty-systemowe były, więc nie wszystko stracone :p Ale fakt, sporo starszych osób i mało młodzieży w moim wieku (20), ja naliczyłem 2-3 osoby i to z rodzicami, więc nawet nie wiadomo czy głosowały. Tak od około tych 25 lat zaczynała się ta granica wiekowa na oko.
  • Odpowiedz