Wpis z mikrobloga

@lamernoire: serial o życiu Baltimore - w skrócie Policja vs Gangsterzy w pierwszym sezonie potem dochodzi trochę polityki. Klasyka gatunku, tak jak Sopranos z HBO. Przede wszystkim jest to serial typu szaro-szarych tzn. nie ma dobrych i złych poprostu ludzie podejmujący decyzje. Obraca się wokół narkotyków i morderstw aczkolwiek chodzi bardziej o eksploracje postaci. Potrafi też być zabawny :) https://www.youtube.com/watch?v=vx0xulrOsgQ
@lamernoire: Obejrzałeś już najlepszy ever ;)

Gomorra (dla utrzymania klimatu),The Wire, Six Feet Under, Rzym, Rodzina Borgiów, Banshee, House of Cards, Breaking Bad, True Detective, Homeland, Dexter, Californication, The Knick, Penny Dreadful, Band of Brothers (koniecznie), Pacyfik...
Musiz się bardziej określić :P

Jak komediowo luźniej, to Entourage, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Californication też się łapie.

P.S. Breaking Bad jest mocno przereklamowane ale bardzo dobre.
P.S. v.2
@surge: @surge: Nie mogę się po tych cholernych Sopranos pozbierać. Kilka razy pisałem Ci odpowiedź na to pytanie i wszystkie edytowałem - co mądrego można napisać o genialnym scenariuszu? Obejrzyj Rodzinę Soprano - pewnie pokochasz ten serial tak, jak miliony innych ludzi na świecie. I pewnie będzie Ci #!$%@? ciężko, jak się skończą odcinki... I pewnie będziesz tęsknił za ch%$# wie czym, jak ja...