Wpis z mikrobloga

wczoraj brat kupił pewną książkę na prezent dla mamy, dlatego byłem zmuszony pobić rekord i przeczytać ją najszybciej jak tylko się da. Okazało się że w żadnym wypadku nie sprawiło mi to trudności... Chce wyrazić w tym poście ogromny szacunek, podziw i przede wszystkim wdzięczność dla Jej autora- p. Wojciecha Sumlińskiego, który był gotów oddać w dosłownym tego słowa znaczeniu życie aby napisać prawdę o Polsce. Wczoraj rozmawiałem z bratem jak to jest że ludzie głosują na PO, że nie widzą tego szlamu, nie czują odoru jaki od nich bije. On odpowiedział że wystarczy spojrzeć kto na nich głosował: ludzie po 40 którzy mają jeszcze nawyki żę kolesiostwo i układy ponad wszystko i przedsiębiorcy dla których trwałość i pewność starych układów zapewnia kasę, a to się tylko tak rozlewa na dzieci, wnuki, itd itd. Świata nie zmienię ale Pan Wojciech przywraca wiarę w ludzi, dziękuje mu za to i Wam Mireczki dzięki którym usłyszałem o tej książce w głównej mierze. Czy to nie absurd że po jej przeczytaniu pierwsze co nasuwa mi sie na myśl to że jednak Banda Oszołomów może mieć rację. Pozdrawiam, a dla tych po tamtej stronie mam jedną prośbę- Przeczytajcie ją!!!! Bez względu na wszystko, może odmieni wasze myślenie. To tak na gorąco, a książka zajęła mi ok 12 h i 30 min
#polska #polityka #komorowski #wsi #niebezpiecznezwiazkipbk #wyboryprezydenckie2015
źródło: comment_AyqwcNjy2wFxTVUew2aJqT5W6TkIdDv4.jpg
  • 1