Wpis z mikrobloga

Przeklejam z fejsa i polecam tę firmę, miałem przyjemność współpracować. :)

Poszukujemy developerów w następujących specjalizacjach:
- iOS (Junior/Senior level), widełki 9-12k netto PLN na miesiąc (biuro w Warszawie, startupowa atmosfera);
- .NET - samodzielni programiści, 8k netto PLN na miesiąc (biuro w Warszawie, fajny zespół);
- PHP/Symfony 2, biuro w Warszawie, startup, 6-8k netto PLN, (startup, super zespół);
- Ruby On Rails, Senior, Warszawa, biuro, startup, 7-10k netto PLN za miesiąc, (startup, super zespół);

Prosimy o przesyłanie profili na adres:
praca@hemnes.pl

#ios #webdev #php #symfony #symfony2 #swift #objectivec #dotnet #ruby #rubyonrails #programowanie #praca #warszawa
Pobierz m.....i - Przeklejam z fejsa i polecam tę firmę, miałem przyjemność współpracować. :)...
źródło: comment_q4ZtYpHGHlaTb1MJ3ICODndAWVbAz3An.jpg
  • 26
@michalkosecki: Tak spojrzałem na zarobki odnośnie Symfony - nie wiem jakie doświadczenie wchodzi w grę, ale dla kogoś z większym to jednak płaca dość niska.
Przy 7 netto i B2B wychodzi ok 5 na rękę - w Warszawie to jednak nie jest żaden rarytas.

Dochodzą do tego dodatkowo jakieś benefity etc? Coś wiesz?
@kiler129: Jak to w końcu jest na B2B? Ostatnio sporo ofert jest z taką formą współpracy. Zakładając, że nie robiłbym kosztów to ile w rzeczywistości bym zarabiał rocznie przy powiedzmy 10k netto?
@Blastboy: To zależy od tego czy masz niski ZUS czy nie oraz od wybranej formy opodatkowania (19% lub 18 + 32%).
Wybór opodatkowania na zasadach ogólnych jest dobry jeśli masz poniżej 85 000/rok netto (z groszami, nie pamiętam dokładnie kwoty). W podanym przez Ciebie przykładzie 10 000zł przekraczasz ten próg, więc opłaca się iść na stawkę liniową 19%.

Jeśli chodzi o wyliczanki to trudno jest mi dokładnie powiedzieć, bo zrzuciłem to