Wpis z mikrobloga

#coolstory #oswiadczenie #gorzkiezale #4konserwy

1. Bądź mną i nie miej pieniędzy
2. Chciej założyć firmę, to twoje marzenie
3. Pożyczki Wsparcie w starcie nie dostaje
4. Inne instytucje również mi nie pomagają
5. Pracuj 12h dziennie
6. Znajomi kupują fury, skóry, komóry, ja bieduje licząc każdą złotówkę
7. We wrześniu osiągnę zakładaną kwotę na start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś wam powiem bo naszły mnie #feels , nawet jeśli mój plan #!$%@? z hukiem, to spróbuję znowu. Nie wiem nawet jak to opisać. Od jakiegoś czasu czuję fizyczny głód tego o czym myślę. Nie mogę się pogodzić z myślą że miałbym być zwykłym Kowalskim.

A teraz idę spać, bo jutro znowu czeka mnie 12 godzinny #!$%@?.

Piszę to na wszelki wypadek jak bym jednak coś w życiu osiągnął i mi się udało, na pewno nie weźmie się to znikąd. Myślę że podobną drogą idą ludzie którzy coś mają i których #neuropa chce okraść. Dobrobyt nie bierze się z socjalu, bo zamierzam ryzykować półtorej roku życia i pracy po 12 godzin w biznes który może się nie udać. Tak wygląda życie lewaki, na marzenia trzeba #!$%@?ć.
  • 40
@Norwag93: dwie rzeczy:
1. Jeżeli nie trollujesz to życzę powodzenia. Jeżeli masz takie podejście jak to, które opisałeś to prędzej czy później osiągniesz swój cel. Pamiętaj tylko, że wcześniej pewnie dostaniesz po dupie parę razy.
2. PÓŁTORA #!$%@? mać!!!
@Norwag93: brawo, dobre nastawienie :) ja mam podobnie chociaż cel inny - za dwa-trzy miesiące wprowadzam się do swojego mieszkania w wawie:) zero kredytu, całkowicie opłacone. zostało tylko wykończenie :)
@Norwag93: jak pracujesz po 12h 5x w tygodniu to nieźle ( można w ogóle tak? nie ma w kodeksie że musi być ileś h wypoczynku? ) tylko dla mnie od pewnego momentu się nie opłaca więcej robić ( większe podatki, mniej czasu, gorsze zdrowie ). Jak masz pomysł i to twoja pasja to powinno się udać, jak chcesz próbować z jakąkolwiek firmą aż trafisz bo tak chcesz to może się okazać