Wpis z mikrobloga

Mam bardzo mieszane uczucia co do takiego polaczenia i ogólnej stylówki. Generalnie trochę w stylu #prokuratorboners i młodzieżowo, a #rajstopy zawsze na propsie, szczególnie jak #nogi ładne i #ladnapani, ale jakoś tak coś mi tu nie pasuje, chyba #szpilki zawsze będą jedynym prawilnym obuwiem damskim, choćby najkrótsze ;)
#wlosyboners
Pobierz PerkoS - Mam bardzo mieszane uczucia co do takiego polaczenia i ogólnej stylówki. Gen...
źródło: comment_1MuH9LFaCTA3bA5XTIrhMmgO6gTS8299.jpg
  • 11
@Bammbi: Baleriny są zazwyczaj szmaciane (nie znam się na waszych tworzywach w butach) przez co się odkształcają podczas chodzenia, a przez to że są płaskie a nie na obcasach chód kobiety wygląda jakby właśnie była w laczkach. Zresztą dobrze wiesz, że w balerinach się tańczy na palcach a nie chodzi jak kaczka. Skoro porównujesz baleriny do szpilek, to powiem ci że są jak ferrari bez kół. Niby wciąż ten sam kształt,
@Haseo: Tańczy się w baletkach, a nie w balerinach. Poza tym jak sam przyznałeś, nie znasz się na wszystkich materiałach, więc zapene dużo nie widziałeś ( ). Zobaczyłeś pewnie jakąś karyne z platfusem w balerinkach ze straganu za 5zł i teraz hejtujesz. Jeśli weźmiesz pod uwagę prawilne baleriny za powyżej stówkę, nie ma mowy o odkształcaniu. Dołączam zdjęcie prawdziwego balerinowo-podobnego szmacianego gówna, z którego mam
Pobierz Bammbi - @Haseo: Tańczy się w baletkach, a nie w balerinach. Poza tym jak sam przyzna...
źródło: comment_e1fd0jkxVXossBkJ4fy7GQQftBAbmy9w.jpg
@Bammbi:

baleriny mają taki sam kształt jak szpilki, tyle że bez obcasa. Więc o co cho?


O obcas właśnie ;) dużo ładniej się noga prezentuje przy lekko wyprostowanej stopie niż w takiej rozklapciałej skarpecie jak balerina.