Wpis z mikrobloga

#rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City dla dwóch osób na dowolny film.

Zasady otrzymania Vouchera są proste: napisz, jaki jest Twój ulubiony film i dlaczego akurat ten, oraz zaplusuj ten wpis.
10 najlepszych odpowiedzi wg mnie nagrodze Voucherem do kina.

Jutro wieczorem rozstrzygnięcie konkursu :)
Pobierz Zuchwaly_Pstronk - #rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City...
źródło: comment_fX9IEJ5sVMZlJB8hQESwPNRUGzO1xIEI.jpg
  • 184
@Zuchwaly_Pstronk: Więc tak, moim ulubionym filmem jest Sin City. Ponieważ - jest bardzo orginalny. Mało jest filmów w takim komiksowym stylu, utrzymującym typowo komiksową narrację. nie jest to oczywiście film, w którym zachwycałbym się fabułą czy coś, po prostu bardzo przyjemnie się go ogląda ze wzgledu na manipulacje kolorami, ''ruchomym'' tłem. każdy element otoczenia wydaje się niezależny od ruchu kamery. bohaterowie pięknie zagrani i naszkicowani, wszystko miodzio, jak widzę ten film
Moim ulubionym filmem jest "Kevin sam w domu" . Zakochałam się w tym filmie, ponieważ jest fantastyczną komedią, leci na Polsacie co roku i ma idealnych aktorów do przyłączonych ról. Kevina zagrał Macaulay Culkin, który dał popalić Mokrym Bandytom Marv'owi i Harry'emu
@Zuchwaly_Pstronk:
Boyhood - 12 lat kręcenia połączone w jeden bardzo nostalgiczny i życiowy film. Protagonista nie konfrontuje się z żadnymi wyimaginowanymi problemami, nie jest superbohaterem ani człowiekiem posiadającym niesamowity wdzięk czy zdolności - to zwykły chłopak który na każdym etapie życia music się borykać ze zwykłymi, czasami nudnymi problemami życia codziennego.