:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Beka z #rozowepaski które ze względu na brak reprezentatywnego wyglądu muszą nadrabiać atencyjnością na wykopie za pomocą zabawek, których raczej publicznie się nie pokazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładem jest @suckuba - sorry dziewczynko, nogi może masz fajne ale z poprzednich zdjęć wynika, że (w moim uznaniu) twarzą nie zachwycasz. A te korki analne to sobie powieś w oknie żeby jeszcze sąsiedzi zobaczyli :)

#oswiadczenie #atencyjnyrozowypasek #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (184)

Miałem okazję pobawić się dziś w trapera-odkrywcę. Miałem do załatwienia sprawę w Sokółce - mieścina pewnie ze 20 tys mieszkańców, czyli nie taka mała. Ma centrum, koścół, ratusz, do tego ze sto ulic, a może i więcej. Po drodze padł mi telefon - z nawigacja itd. Na szczęście pamiętałem adres: ul Kolejowa 25. Oczywiście najprościej byłoby zapytać kogoś o drogę - ale to by ublizyło mojej samczej naturze.

Pierwszą ulicą po wjeździe, była ul. Mickiewicza. Wiadomo że ul. Mickiewicza musi prowadzić do centrum. Tak jest w każdym polskim mieście. Miasto zagęściło się. Po jakimś czasie dojechałem do głównego skrzyżowania - ul. Piłsudskiego i 3-go maja. Skąd wiedziałem że jest "główne"?. Przecież skrzyżowanie tych ulic to ścisłe centrum każdego polskiego miasta. Widział ktoś kiedyś ul. Piłsudskiego,albo 3go maja na peryferiach? :] Wiadomo że nie. Jechałem dalej, już powoli wyjeżdżając. Czekałem na tory, które przecinają w poprzek każde polskie miasto. W końcu pojawiły się, a wiadomo przecież że w kazdym polskim mieście, ulica Kolejowa biegnie wzdłuż torów. Wzdłuż, a nie w poprzek. Wykonałem 2-3 skręty na ślepo i voilà, jestem na ul. Kolejowej. Znalezienie właściwego numeru było oczywiście formalnością.

Poproszę o przynanie jednogwiazdkowej odznaki harcerskiej w sprawności terenoznawczej (ʘ‿ʘ)
    #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

• odpowiedzi (9)