Gorące dyskusje ostatnie 12h

-wchodzi cejrowski do murzyna
    -DZIEŃ DOBRY
    -DZIEŃ DOBRY KURWA PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
    -DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
    -NO DAJ
    -PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
    -HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
    -DOBRA IDZIEMY DALEJ
    - O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
    - A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.
    - I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

a wojciechowska, kurwa
    -chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko
    -jebana patriarchalna Afryka
    -ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy
    -a nie może
    -dajcie wzruszającą muzykę
    -trzymaj się mbubu
    -będę do ciebie pisać
    -kocham cię ehhh

#pasta #cejrowski
    pokaż całość

Byłam dziś na obiedzie z facetem z #tinder, zaprosił mnie na mieście o 14:30, wydawał się miły i fajny, mieliśmy jeszcze iść na spacer, ale powiedział, że on za mnie nie zapłaci o__o bo nie jest żadnym sponsorem, ani nic takiego. Ja tak wtf i zrobiłam wielkie oczy bo nigdy wcześniej mnie coś takiego nie spotkało. Powiedział, że każdy powinien płacić za siebie na pierwszym spotkaniu i musiałam zapłacić prawie 40 zł przez tego frajera. Od razu się pożegnałam i powiedziałam że nie spotykam się z chamami i wróciłam do domu. No co za cham jeden, skoro zaprasza to chyba oczywiste że powinien zapłacić o.O. Teraz muszę iść do bankomatu przez niego żeby wypłacić kilkadziesiąt złotych bo muszę oddać koleżance. Jeszcze jak się burzył gdy odeszłam i mówił coś o równouprawnieniu i że za niego to nikt nic nie płaci. Co jest z tymi facetami to ja nawet nie.
    #gorzkiezale #badoo #logikaniebeskichpaskow #bekazniebieskichpaskow #bekazpodludzi
    pokaż całość

Wiecie, że można kupić oshee for runners nie biegając? Ci idioci nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki