Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mircy, co się u mnie odjebało wczoraj w #pracbaza. Pracuje u mnie taka babka koło 40tki, blondynka, samotna, wredna z twarzy, ale uwielbia przyjmować komplementy na klatę. Na poczet historii nazwijmy ją Karyna nr 1. Jakiś czas temu została zatrudniona nowa dziewczyna. Całkiem miła, żonata, młoda, koło 30tki. Żeby było łatwiej nazwijmy ją Karyna nr 2, chociaż to będzie krzywdzące dla niej. W biurze gdzie obie przesiadują są jeszcze 4 inne kobietki. Lwią część mojej firmy stanowią faceci, więc każdy kto przychodził do biura to z reguły rzucał komplementy do Karyny nr 1. "Jaka ładna sukienka, jak ślicznie wyglądasz" itp. Wczoraj było ciepło, więc Karyna nr 2 założyła taką dosyć ładną, luźną sukienkę odsłaniającą kostki, ale to była taka normalna sukienka. No i sytuacja się odmieniła, bo każdy facet patrzył i komentował właśnie ją.

  Karyna nr 1 po którymś komplemencie skierowanym do nr 2 wpadła w histerię. Poryczała się, zaczęła rzucać kurwami na facetów i na godzinę zniknęła w toalecie. Dziewczyny prosiły ją, żeby otworzyła, żeby wyszła, ale ona nie. Więc po kilkunastu minutach się poddały i wróciły do pracy. Ona nie wychodziła. W końcu wyszła, wzięła torebkę, samochód służbowy i bez słowa wyszła. Wróciła po 2 godzinach w dosyć krótkiej sukience odsłaniającej całe nogi i mocno uwidaczniającej tyłek + dosyć obcisła koszula. Chyba nawet założyła stanik push-up. Okazało się, że pojechała na zakupy. Nie ogarniam tych różowych.

  #logikarozowychpaskow #cosieodjebalo #heheszki #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  1. Schlej się jak świnia na mieście.
  2. Idziesz na nocny.
  3. Będzie za godzinę.
  4. Burczy ci w brzuchu i nie do końca podoba ci się wizja godzinnego czekania.
  5. Obok jest otwarte KFC.
  6. Kup sobie jakąś kanapkę i z jakiegoś powodu największy kubełek skrzydełek.
  7. Nocny przyjeżdża, wsiadasz.
  8. Częstujesz innych najebanych współpasażerów żarciem.
  9. Integrujesz autobus nocny, jesteś jebanym wodzirejem.
  10. Jakiś #rozowypasek wklepuje ci tłustymi paluchami swój numer do telefonu.

  W sumie to nawet #wygryw chociaż ekran trochę jebie kurczakiem. Jak ktoś was wczoraj w #szczecin w nocy w autobusie nr 524 częstował żarciem to byłem to ja. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #podrywajzwykopem #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • odpowiedzi (5)