Wpis z mikrobloga

TL;DR niżej.

Wychodzę sobie z #pracbaza i podchodzi do mnie koleś - ogarnięty, w koszuli, obstawiam, że miał jakoś 30 lat, strasznie się jąkał, od razu zaczął rozmowę, że potrzebuje pomocy i nie jest żadnym pijakiem, whateva.
Okazało się, że przyjechał do #warszawa na rozmowę o prace, w #ztm musieli mu ukraść portfel... i nie ma jak wrócić do domu, do #wloclawek. Miałem przy sobie tylko drobne, więc zachaczylem bankomat, sprawdziłem mu #blablacar bo pociągi mówił, że dość drogie. Dałem mu na transport + wszystkie monety z portfela, poinstruowałem jak dotrzeć do metra (obydwa blabla odjeżdżały ze stacji). Pożyczyłem mu powodzenia i się pożegnaliśmy.

Mam nadzieję, że dotrzesz do domu, ziomeczku.

Piszę, bo w sumie mi z tym dobrze
#dobryuczynek #coolstory #coolstorybro #feels #feelsy

TL;DR: ziomek przyjechał do Wwa, okradli go, nie miał jak wrócić, więc pomogłem.
  • 38
@robroypl: @geomag42: @Spektralny: #!$%@?, za ogarnięty na menela, włosy ułożone, historia też dość realna, że Włocławek, o okolicy tamtejszej troche widział. Spotkałem sie z czyms podobnym tez, ale nigdy na tyle realistycznym.
Podzwonie po tych blabla.
Chociaz nic z tego nie dowodzi prawdy.
za ogarnięty na menela, włosy ułożone, historia też dość realna

Nawet jesli mnie #!$%@? to zasłużył na te 20-30zl które dostał


@KacperOo: To po prostu nieco wyższy lvl. Mnie w #krakow zaczepił niby obcokrajowiec, niby z ameryki, też ogarnięty w marynarce itd. Pokazywał paszporty wizy itd, ściema że jest w kontakcie z ambasadą ale zbiera na bilet do Warszawy XD

Po pół godzinie później znów podszedł, ale zanim skończył pytać przypomniał
@KacperOo: co nie zmienia faktu ze spoko chlop z Ciebie, a przez takich gownoludzi prawilni obywatele maja pod gore. sam mialem kiedys taka sytuacje, ze bylem w innym miescie, kasa tylko na karcie a ta mi sie zlamala i serio nie mialem jak kupic biletu. w #!$%@? czasu zajelo mi znalezienie przyjaznej osoby, oczywiscie po przyjezdzie zrobilem przelew z napiwkiem