Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #coolstory #truestory

  Co się przed chwilą odjebało... :D
  Ćwiczę sobie na podwórku, pomiędzy którąś tam serią podciągania dzwoni telefon, numer nieznany. Odbieram, jakaś laska, sądząc po głosie młoda, przedstawia mi się, i mówi że mój znajomy, niejaki Grzegorz Niesiołowski ( xD ), zgłosił mnie do jakiegoś konkursu i go wygrałem. Tutaj lekka lampka ostrzegawcza, czy to nie scam jakiś czy coś podobnego.
  Laska mówi "Konkurs miał wyłonić najprzystojniejszego uczestnika, który miał zostać twarzą nowo powstałej sieci pizzerii, i ma wziąć udział w reklamie. Oczywiście Pan wygrał." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ja już trochę beka, ale nie śmieję się, tylko pytam czy to nie głupi kawał, po zapewnieniu mnie że nie dalej słucham uważnie, tutaj chwila ciszy po drugiej stronie słuchawki i laska dalej coś kontynuuje czy mógłbym się jutro pojawić w moim mieście w parku, przy fontannie, o 17, bo wtedy będzie nagrywana reklama. Podała jeszcze parę szczegółów, typu że pizzeria używa głównie różowego koloru i mam się tak ubrać (na co powiedziałem że nie mam różowych rzeczy :p ), albo żebym przyprowadził ze sobą dzieci jakieś, bo w reklamie będę mówił do dzieci "dzieciaki! pizza! come one" (taka jest nazwa pizzerii xD ). Nie zgodziłem się w sumie na nic, ale też nie powiedziałem że nie przyjdę. Po kolejnej chwili kiedy laska nie wiedziała co powiedzieć, dodała że jutro zadzwoni odnośnie szczegółów.
  Jak dla mnie sprawa jest oczywista - #podrywajo , pewnie jakaś hot17 wyczaiła mnie ostatnio na basenie i skądś wytrzasnęła mój numer. Jeśli tak to ma plusika za kreatywność, bo to najoryginalniejszy podryw jaki mnie spotkał do tej pory. :D

  No, a jakbym jutro wieczorem się nie zameldował na mirko, to prawdopodobnie znaczy że właśnie kroją mnie na kawałki a na następny dzień moja nerka będzie na Allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chuja tam warta, przepita już :D ).

  pokaż spoiler Ew. znaczy że mnie gdzieś zawiało jeszcze, byle nie przed kompa :)


  pokaż spoiler #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Mój dowcip dostał tu tylko 4 plusy, a jestem przekonany, że ma większy potencjał, więc:
  Przybiega syn Sherlocka Holmesa do ojca i ciągnie go za rękaw:
  - Tato, tato!
  - Watson?

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  – Ale pięknie pachnie! Maciek, co gotujesz?
  – Wodę.
  – Ale się zrobiła świąteczna atmosfera. U nas na Wigilię zawsze była woda. Ojciec już 2 dni wcześniej zbierał śnieg do miednicy. Ale aromat, czego dodałeś?
  – Soli.
  – Mmm, klasyka!


  #heheszki #kapitanbomba #pewniebyloaledobre

  odpowiedzi (9)