Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kiedy o 5 nad ranem budzi Cię cichy tupot małych stóp i zaspany, dziecięcy głos mówi "mamooo, boli mnie brzuch" już wiesz, ze właśnie zaczyna sie długi, trudny dzień. Otwierasz jedno oko, unosisz kołdrę. Drobne ciało gramoli Ci się do łóżka, ufnie wtula sie w Ciebie. Chwila ciszy. Oddech małego człowieka jest ciężki, czujesz że cierpi. Głaszczesz ten popsuty brzuch, wstajesz pomoc w toalecie, ocierasz łzy, przykładasz chłodny kompres na rozpalone czoło, parzysz lekką herbatę i kładziecie się na chwilę by zaraz znów powtórzyć wszystko od nowa.
  Poranek robi sie coraz jaśniejszy i cieplejszy, słyszysz jak ludzie spiesza sie do pracy. Ty też za chwile zaczynasz... Młoda czuje sie odrobine lepiej, zasypia i szepcze "Kocham Cię mamo..."
  To niesamowite uczucie. Jedyne w swoim rodzaju. Jesteś dla tego małego człowieka ostoją bezpieczeństwa, to przy Tobie oddycha spokojniej, śpi mocniej, cierpi mniej.
  To będzie długi dzień, będę zmęczona, niewyspana, wszystko będzie bardziej boleć, ale to wszystko bez znaczenia. Jestem szczęśliwa. Jestem kochana.
  #truestory #feels #chorobawdoliniemuminkow
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  #wybory #andrzejduda
  Nie jest dobrze w Krakowie, na fali zwycięstwa wyrywkowo działacze PiSu wyciągają ludzi z mieszkań i pod bronią prowadzą do kościołów
  mam informacje też o kilku zjedzonych dzieciach ale niepotwierdzone #polityka

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Mirki, dokładnie 11 dni temu @kregoslupdiabla: obiecała usunąć konto, a nawet pokazać cycki w przypadku wygrania Dudy. Jak wiemy, dlaczego ktoś miałby kłamać w internecie, dlatego wzywam do spełnienia wyżej wymienionych obietnic. Wołam jeszcze @dzangyl: Dowód załączam poniżej:

  pokaż spoiler #wybory #wyboryprezydenckie2015
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)