:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

4-3-3 będzie spoko #pilkanozna

odpowiedzi (3)

takie sobie kino zrobiłem

pokaż spoiler wyszło trochę ponad 170 cali :)

parę zdjęć

@inrzynier
    #remont #pokazpokoj #chwalesie

odpowiedzi (14)

Mirki, pamiętacie Pitrasię? Jaka by nie była to miała rację, że stan zakochania jest 10/10. A wiecie dlaczego? Bo nawet jak już się komuś piecze ciasta, pierze gacie i robi obiadki to zawsze trzeba pamiętać dlaczego. Ja Wam coś opowiem:
    Mój były jest piękny jak stopisiont. @powodzenia ze swoim brakiem penisa może się schować przy idealnie kenowatej buźce mojego byłego. Mój śp. Dziadek mawiał ‘Miód malina’. I tak mi się ten były kojarzył. Pięć lat go znałam, pięć lat kochałam. Ale w końcu szlag mnie trafił z nim i odeszłam.
    Rok byłam sama. W końcu znalazłam chłopaka. Jest pięć centymetrów ode mnie wyższy i uwielbia słodycze. Nie jest modelem, ale OJEZUZMARTWYCHWSTANY SŁUCHAJ LEPIEJ WIDOCZNYCH I WIDOCZNIE LEPSZYCH KIEDY MÓWIĄ, ŻE TO ANIOŁ JEST!
    Ja jestem typowo tępym blond różowym paskiem, który się cieszy jak sprawnie użyje widelca, a ‘sprzęgło’ czy ‘vingardium leviosa’ brzmi w moich uszach dokładnie tak samo . Studia skończyłam na ładne oczy, przyznaję się. Ale mówię sobie ‘mam cycki to mam wymagania’. Darwin nie wygra. No, ale jednak mój plan zdobycia bogatego, jędrnego spalił na panewce. Zakochałam się w zwykłym, mądrym, inteligentym, zabawnym, wesołym chłopaku, który kolekcjonuje te takie jubileuszowe zabawki z kinderniespodzianek. A jak on mówi o gospodarce, o przepisach drogowych, o kabelkach srelkach, jakie to wszystko jest ważne, to bania mała. Tak mnie zauroczył, że cycki przestały wystarczać. Zaczęłam się uczyć historii, wiem coś tam o zależności przyprawiania potraw w Europie, przypomniałam sobie, że 10 lat spędziłam w szkole i na studiach w Anglii, więc od czasu do czasu rzucę pretensjonalnym ‘ekskjuzmi’ i chyba jakoś sobie radzę. Nie wiem w sumie. Śpi teraz. Mam ochotę robić mu brzydkie rzeczy, bo ma nieziemskie ciało jak dla mnie, wziąć kajdanki i… no takie tam co na lekcjach wychowania w rodzinie się nie mówiło.

Chłopcy, naprawdę wierzcie, że ileśtam w bicu czy klacie nie da Wam tego co pocieszne ’dawałem Ci fory’ jak po raz dziesiąty z rzędu przegra w makao, ‘Kochanie, będziesz parkować jak zawodowiec’ czy ‘Oesu jahegohoce ae jakie pyhne’. Ewentualnie pomaga stary dobry trik: ‘jak Ci mówię, że jesteś śliczna to tak jest i przestań mnie wkurwiać’. Brutalnie, ale dociera. Jak dres rzekł ‘Babcia se pierdolnie’ to babcia se pierdolła.
    Domyślam się, że mam sobie iść być szczęśliwa gdzie indziej.
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #truestory #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (36)