Wpis z mikrobloga

Na wykopie często można poczuć się jak w średniowieczu - wiecie, palenie na stosach za osobiste poglądy, za dociekanie prawdy itp., mały przykład tego, jak wielką ostoją manipulatorstwa i zaściankowości jest wykop: chodzi o sprawę zaginięcia tej Sandry co ją znaleźli w Barcelonie.. Wykop już wydał wyrok - dziewczyna jest głupią #!$%@?ą, oszukała rodzinę, rodzice rwali sobie włosy z głowy, przeżyli dramat i będą mieli traumę do końca życia, wykopki na miejscu rodziców już by jej do domu nie wpuścili bo jak mogła zrobić im takie świństwo! Wszystko spoko tylko, że... dziewczyna jest z domu dziecka. Tak naprawdę jedyną osobą, która pewnie przejęła się tym zaginięciem to jakiś państwowy urzędnik z domu dziecka, ewentualnie koleżanki z bidula. Napisałem o tym pod kilkoma komentarzami i co? Zostałem zminusowany xD. Odważyłem się naruszyć linię wykopu oraz wyrok który już z góry został wydany (pewnie nawet bez czytania znaleziska) i zostałem za to ukarany xD.

  • 54
@Jakub_Puchatek: Ba powiem więcej prawdziwy festiwal #!$%@? jest pod wszelkiego rodzaju wykopaliskach o imigrantach :-). Spójrz na ilość wykopów i komentarzy pod każdym z nich, jak chcesz poprawić staty i nabić pare leveli plusami napisz coś o topieniu kozojebcow w świńskiej krwi setka gwarantowana możesz jeszcze dodać coś o Polsce jako ostoi cywilizacji, voila dwie sety na koncie :-) Nie musisz dziękować ;-) A tak serio to straszne co się dzieje
@Jakub_Puchatek: Najlepsze jest wyśmiewanie moherów i katotalibów przez tutejsze #!$%@?, a tak naprawdę różnią się od nich jedynie gimboateizmem :). Cała reszta poglądów zostaje taka sama. Na całe szczęście ci podludzie siedzą w piwnicach.