:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#japierdole #gayalert #coolstory

Mirki, jestem w szoku!!! Ostatnio wproawdziłem w sklepie promocję na filtry samochodowe i wrzuciłem info na fejsbuka.

Napisał do mnie jakiś koleś, lvl35 i mówi, że się nie zna na autach, ale musi wymienić filtr powietrza, czy mógłbym mu w tym pomóc i od razu by go u mnie kupił.

Ja odparłem, że spoko, bo filozofii nie było przy tym. Przyjachał w końcu, koleś dziwny, wyglądał na geja, bo ubrał koszulę w paski do wymiany filtra, rurki i KOZACZKI(!), pogadaliśmy chwilę, wymieniliśmy ten filtr, zapłacił podziękował i pojechał.

Dziś rano wbijam na FB, a tam wiadomość od niego:

"ANON dzieki za filterek i pomoc. Mam nadzieje,ze do zobaczenia. Jak znow bd mial flirt do wymiany to wpadne.
    Dawno nie spotkalem tak sympatycznego i chetnego czlowieka."

Ja pierole! Ja napisałem, ze nie ma za co, że luz i że zapraszam w razie czego.

On teraz mi napisał, czy wyskoczę z nim na piwo, bo jest mi wdzięczny. Odmówiłem, bo nie mieszkam tu gdzie ona, więć nie bardzo mam jak alkoholizować się, a potem wracać autem do dom. On zaproponował mi nockę u siebie!! CZAICIE TO? :O

A teraz mi lajkuje wszystkie zdjęcie na fejsie. Mirko, co robić?!?!?!?!?!? oneoeneoenoeneoe
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

Właśnie jestem w szpitalu. Jako że moja mama tutaj pracuje, siedzę sobie w pokoju socjalnym. Zadzwonił telefon, akurat byłem tu sam. Odebrałem telefon i rzuciłem :

pokaż spoiler "Czemu sprzedajesz uran czeczenom?"

Kilka sekund ciszy i "yyyyy przepraszam, pomyłka". Na koniec rzuciłem tylko jeszcze "no elo" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    #heheszki #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

#gimbynieznajo

poniedziałek
    emule.exe
    o super, już 26%
    jak się utrzyma taki transfer
    to do czwartku powinno się ściągnąć
    a jeśli nie to będzie na sobotę
    w sam raz na wieczór
    oby tylko nie była kinówka