:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Obiecałem. Ile lajków tyle złotych xD #bukmacherka

odpowiedzi (48)

Witam Mireczki,
    weszłam sobie dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna na facebooka (nie jestem bordo więc mogę mieć konto) a moim oczom ukazało się takie oto cudo jak widać poniżej.
    Zdziwiłam się, że loszka miała w ogóle tyle odwagi żeby dodać zdjęcie na którym wygląda niekorzystnie, bo wyszła grubo (jak na każdym z resztą, bo jest gruba), ale myślę sobie okej, do odważnych świat należy. Ale co mnie na prawdę zdziwiło to to, że dostała ze 100 lajków i z 40 komentarzy o tym jak pięknie wyszła, jak rozkwita w nowym związku (w związku z kurwa czym?) i jak tryska z niej energia (nie wiem jak można to ocenić po zdjęciu na którym widać tylko jakąś kulę).
    I tak się zastanawiam, jak można być takim obłudnym żeby napisać komuś z chorobliwą nadwagą, że wygląda pięknie. To powinno się ganić i zachęcać do leczenia, diety oraz ćwiczeń. Jak w tym kraju ma być lepiej, skoro grubasy zamiast dostawać sporą dawkę motywacji, aby coś w życiu zmienić to dostają pochwałę, że tak grubo sobie żyją?

Powiem to głośno: grubasy zróbcie coś ze sobą!

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

Miej 16 lat
    Siedź w autobusie szkolnym
    Staje ci beniz
    Zauważalnie
    Moja dziewczyna siedzi na lewo ode mnie
    Zaczyna dotykać kutanga
    czujedobrze.jpg
    Loszka robi ci rękodzieło
    Wszyscy widzo