:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

To skandal jak faworyzowana jest Chelsea w Premier League.

Przykład z wczorajszego meczu z United. Sędzia nawet nie ukrywa swojej radości z bramki strzelonej przez The Blues.
    To jest to o czym mówił wiele razy Wenger. Chelsea jest ciągnięta za uszy po mistrzostwo.

Co więcej, Mike Dean nawet nie czekał na samego gola z ostentacyjnym okazywaniem radości.
    Biegał jak beheaded kamikaze z Serious Sam na oczach całego świata. Przykre i bezczelne.

Niestety nie widać na tym ujęciu jak podbiega do Hazarda, uściskuje go, potem naśladując karabin maszynowy strzela w kierunku kibiców gości, klęka i wciąga nosem linie autową, bramkową i koło na środku boiska. Tego kamery nie pokazały, przypadek? Wielu spostrzegawczych widzów przed TV zauważyło jednak, że do końca meczu piłkarze grali bez linii na połowie United i praktycznie nie było autów. Wszystko, byle Chelsea zdobyła mistrza.

#premierleague #pilkanozna #chelsea #united #heheszki
    pokaż całość

GFY

odpowiedzi (20)

Przeglądałem sobie moje prywatne rozmowy i natknąłem się na coś co kilka miesięcy temu dosłownie zjebało mi humor.

P.S.: Cieszy mnie fakt, że użytkownik jest zbanowany :)
    P.S.2: Nie będę udostępniać jego nicku, bo to z kolei byłoby chamskie z mojej strony - w końcu rozmowa prywatna.

#podludzie

odpowiedzi (66)

#prokuratorboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (12)