Wpis z mikrobloga

#cejrowski #ewolucja #glupota Wojciech Ciejrowski właśnie obalił teorie ewolucji na TV Style:

zgadzam się, że istnieje dobór naturalny ale nie zniosę, że uczą ewolucji. Wmawiają nam, że była małpa i jest człowiek.... ale co było pomiędzy...? mówią, że brakujące ogniwa... i to jest właśnie ewolucja pełno brakujących ogniw. Ewolucja jest tylko teorią naukową i zaprzecza zdrowemu rozsądkowi

Jak to usłyszałem, to myślałem, że padne. Fragment przytoczony ze słuchu z odcinka "Po mojemu odc 4". Teraz lecą reklamy jak chcecie to włączcie może jeszcze o tym będzie mówił. Niewiarygodne...
  • 11
@Mehqods: Badania mogą byc błędnie przeprowadzone, naukowcy mogą się mylić. Warto pamiętać że jedyną nieomylną osoba jest Papież, jak mówi nam dogmat ogłoszony w roku 1870 na soborze watykańskim I w konstytucji dogmatycznej Pastor aeternus. Dopóki Ojciec Święty nie potwierdzi teorii ewolucji, nie możemy być niczego pewni.
@szukajacy_natchnienia: Cejrowski to bardzo nierówna postać, potrafi powiedzieć coś bardzo sensownego, ale zaraz palnie taką głupotę że ciężko się nie zdenerwować. A już szczytem było propagowanie idei wolnorynkowych w swoich programach, po czym w wywiadzie udzielił pełnego poparcia dla, jak to mówił, "Jarka". Albo jak naskoczył kiedyś na Kazika że jego utwór nazywa się "Nie lubię już Polski". Temu Panu Ja dziękuję.

"Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta. Kowboj Cza