Wpis z mikrobloga

@NR00: Zauważ jaka jest tendencja w największych klubach, 2 mocnych bramkarzy, na b. wysokim poziomie. Mignolet uwodnił że może bronić świetnie, ale m wahania formy, był problem bo Rodgers musiał go zastąpić w połowie sezonu słabym Jonesem, teraz będzie ten sam problem. To nie jest dobry transfer w znaczeniu krok do przodu,to jest utrzymanie obecnego stanu.
@pietrek16: W Juve Buffon i Storari. Pierwszego przedstawiać nie trzeba a drugi grałby w pierwszym składzie w większości klubów serie a. Tutaj próbka jego możliwości z tego sezonu vs. Inter

e: Że nie wspomnę że zaraz dołączy do nich Neto z Violi
@pietrek16: Juve Buffon i Storari; Real Cassillas i Navas, City Hart i Caballero Atletico Moya, Oblak itd...

Rozmawiajmy o BPL, Arsenal, Chelsea, Tottenham, ManU... Wiem co mówię, znam dobrze systemy rozgrywek, i szczerze mówiąc tłumaczenie tych subtelności kalendarza jest nużące. Porównywanie z Juve? W Anglii remis w pucharze oznacza rewanż za 3 dni, a we Włoszech za 3 tygodnie... Pomińmy nawet to.

Powiem tak, jak chcesz prowadzić tak wielki klub, czy
@pietrek16: Też tak sobie pomyślałem, ale skoro napisałeś to nie wypada się śmiać, więc odpowiedziałem. W ogóle wszystkie drużyny które wymieniłeś to z dupy porównanie, do tego nieprawdziwe, no ale cóż, fantazji nie należy tłumić.