Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak działają płatni trolle szalupy ratunkowej PO czyli #nowoczesnapl.

Zestaw małego trolla:
- Konto od miesiąca (ważne żeby nie było zielonką),
- Zdjęcie w tle i awatar sugerujące wcześniejszą sympatię z Korwinem,
- Tagi głównie zorientowane politycznie (aby szybko działać),
- Zwracanie się do wyborców Korwina i Kukiza,
- Wypisywanie bredni,
- #60groszyzawpis

Pic rel w załączniku.
#afera #polityka
źródło: comment_0R52bnwb7PVIM3M5wsE5wJdtoXurGWaG.jpg
  • 112
@matkakuca: A nie mogłeś po prostu wybrać sobie normalnieszego nicka na wykopie i nie używać typowo politycznych obrazków w avatarze? Ja rozumiem, że jedynym twoim celem na tym portalu jest promowanie nowoczesnej ale #!$%@? bez przesady, takim zachowaniem nic nie zdziałasz. Nawet jak będzie rozgłos to tylko negatywny, taki jak teraz.
@hxrpl: Korwin mógłby mieć spokojnie 10-15% gdyby nie Hitler i pedofilia
NowoczesnaPL ma szanse na 15% bo taki jest elektorat ludzi którzy kiedyś głosowali na Unię Wolności
30% jest w zasięgu ale trzeba by iść trochę na prawo i lewo żeby zebrać elektorat obecnych partii
Na antysystemowców nie mają co liczyć bo to jest grupa która sama nie wie czego chce oprócz tego że jest "oburzona"
Wykop może i przejęli fanatycy Korwina, ale jak widać w wyborach prezydenckich na nie wiele się to zdało, wiec nie trać czasu i odejdź w pokoju


@Marty_Mcfly87: ja tylko wrzucam info pod tagiem #nowoczesnapl który można sobie łatwo zablokować
Nie narzucam się ludziom i nie urządzam długich jałowych dyskusji jak korwinowcy
Nie przekonuję nikogo do swoich racji jak świadkowie Jehowy
Nazywa się mnie trollem dlatego że kilka razy na dzień wrzucę
@szymy: Zgłaszałem człowieka już jakiś czas temu argumentując to tak:

Użytkownik niepoprawnie używa tagów i robi to w taki sposób, aby utrudnić korzystanie z serwisu osobom, którzy używają konkretnych tagów do komunikacji w ramach swojej nieformalnej grupy zainteresowań, prowadzi uciążliwą agitację wyborczą jednego z ugrupowań politycznych, zwraca się do użytkowników Wykopu w sposób chamski, arogancki, bez poszanowania odmiennego zdania.


ale oczywiście zgłoszenie nieuznane...
@matkakuca: Nie rób z siebie takiego niewiniątka. Dobrze wiesz jakie panują tutaj poglądy polityczne i zapewne z premedytacją wybrałeś swój login. Nawet nie spojrzałbym na Twoje wpisy, ale fakt, że masz w awatarze logo partii Korwin i zapraszasz "spadochroniarzy" z Korwina na spotkanie StarodawnejPO przykuł moją uwagę. Chcesz agitować to rób to oficjalnie, a nie z przyczajki.