:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zasłyszane od koleżanki, podróżującej tramwajem w #gdansk

Zmarnowana, niewyspana i zasmucona życiem jadę rano do pracy tramwajem. Na Reja wsiada dwudziestokilkuletni dres bez jednego oka (nie przyglądałam się dokładnie, ale w miejscu gałki ocznej miał dziwnie pusto). Wesoła gromadka: ja, emeryci, dresy i licealiści, jedziemy sobie dalej.

Nagle dres bez oka mówi do drugiego dresa:
    - I co się kurwa gapisz?
    Na co ten drugi odpowiada
    - Masz jakiś problem chuju? Zamknij ryj, bo ci wyjebię.
    Pierwszy ripostuje:
    - No to kurwa zaraz sobie wysiądziemy i zobaczysz, chuju
    Drugi z entuzjazmem:
    - No to zobaczymy. To co, przy locie wysiadamy?
    Pierwszy:
    - Dobra, przy locie mi pasuje.
    Drugi:
    - No to kurwa przy locie sobie wysiądziemy. I zobaczysz, chuju.
    Po krótkim czasie ciszy, odzywa się pierwszy:
    - No ja kurwa już nie wytrzymam, na Placu Trzech Krzyży wysiądziemy bo dłużej nie dam rady, chcę ci wjebać.
    Na co drugi:
    - No dobra, Plac Trzech Krzyży też mi pasuje, zobaczysz, chuju.
    Znowu cisza. Jedziemy, emeryci, licealiści i ja zaczynamy się odsuwać, bo atmosfera zaczyna gęstnieć. Wtedy pierwszy się odzywa:
    - Nooo.. a tak w ogóle, to czym się zajmujesz?
    Drugi odpowiada:
    - Mam przepustkę z karnego, w chacie siedzę i się trochę po mieście kręcę.
    Pierwszy:
    - Aaaa, a gdzie siedzisz, na Kurkowej?
    Drugi:
    - Noo, na Kurkowej, źle tam nie jest.
    Pierwszy:
    - No to dobrze, bo różnie mówią.
    Drugi:
    - Ja będę chciał mieć nagrane, jak ci łeb rozkurwiam. Napiszę do kuzyna
    Pierwszy:
    - To pisz, ale kuzyn tylko filmuje, mam ochotę na solóweczkę, będziesz kurwa tańczył.
    Drugi:
    - Zobaczymy, kto będzie tańczył, chuju.

Pierwszy wysiadł na Placu Trzech Krzyży, drugi został w tramwaju. Drzwi się zatrzasnęły, drugi pokazuje pierwszemu faka, pierwszy dostaje szału. Cały tramwaj obserwuje, totalna cisza. Nagle jedna licealistka mówi do drugiej:
    - Ale się typek wycwanił! No zajebisty jest!

#komunikacjamiejska #patologia #patologiazewsi #seba
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Wyspa Bananowa

Wyspa Bananowa, w Brazylii, jest największą śródlądową wyspą świata. Znajduje się ona pomiędzy dwoma dużymi odnogami anasotmozującej rzeki Araguaia.

Wyspa ma powierzchnię ponad 19 tys. km², co czyni ją większą od województwa pomorskiego, czy łódzkiego.
    Ponadto oznacza to, że jest ponad dwa razy większa od Cypru (obu części).
    Niewiele brakuje aby na jej terytorium zmieściły się w niej Izrael czy Słowenia.

Na mapie jej rozmiary mogą się wydać mało imponujące - nie jest ona duża w skali całej Brazylii, lecz trzeba pamiętać, że jest to piąte co do wielkości państwo świata, zajmujące niemal połowę swojego kontynentu.

Pomimo swej dużej wielkości na wyspę nie prowadzi ani jeden most. Nie ma też na niej ani jednej utwardzonej drogi.

pokaż spoiler Zapraszam do tagu #gdziekawostki, gdzie wrzucam co jakiś czas mniej lub bardziej związane z geografią i geologią ciekawostki

#gdziekawostki #ciekawostki #geografia #wyspy
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

To się stało naprawdę.
    #heheszki #humorobrazkowy #wtf #truelolcontent

odpowiedzi (12)