:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Fajnie to wygląda, wpisujesz Brand Krosno w google i 6 wynik to

Nie warto kupować butów w BRAND KROSNO

i oczywiście link do wykopu. To pokazuje jak dziś trzeba dbać o klienta i jak duże znaczenie ma wykop w sieci.

Tylko dziwi mnie w ogóle takie podejście. Dostałem kiedyś zwrot tysiąca (!) choinek, bo miały wszystkie jedną wadę. Nie zauważyliśmy w ferworze walki i pracy, że gałęziarka słabo skręca i poszedł taki sort z wypadającymi wąsami. Nie jakoś bardzo, nie we wszystkich się to zdarzało, ale jednak należało przyznać - wada. Wymieniłem towar na dobry, a połowa z tego co przywiózł poszła na spalenie, bo nie ma czasu rozkręcać. Strata ogromna, ale dzięki temu nikt nigdy nie powie, że jestem nieuczciwy i nie trzeba się reklamować, bo jeden drugiemu poleci. Walenie w chuja do niczego dobrego nie prowadzi. Owszem, można się na tym dorobić, ale jak to podejście się nie zmieni to jakość pracy w Polsce i jakość produktów nadal średnio będzie bardzo niska. Bo syfiarzy dużo więcej niż tych którzy na równi z kasą lubią zadowolonego klienta. #oswiadczenie pokaż całość

odpowiedzi (12)

Kumpela ma koteła, zejszczał się jej w przedpokoju i postanowił mocno przywalczyć miną. #koty #smiesznypiesek

odpowiedzi (9)

• odpowiedzi (3)