Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze :)

Po jako takim rozeznaniu zdecydowaliśmy się na "Floriana" ul. Chłodna 3, Przystanek tramwajowy "Kino Femina", "Hala Mirowska", (10, 16, 17, 33, 37) Autobus 160, generalnie wszystko co staje na skrzyżowaniu przy Kinie Femina :) Nie mam kompletnie pojęcia jak tam jest, ale z tego co widzę atmosfera fajna, sporo miejsca... co do piw nie wiem ale drodzy marudnicy - idziecie w celu napicia się wypasionego piwa czy poznania się, pośmiania z ciekawymi ludźmi ;) ?

Piątek, 22 marca, godzina 18.

Gdyby ktoś miał problem z dojazdem czy znalezieniem miejsca to może się do mnie zgłosić - podam numer telefonu, wyjdę itp.Gdyby ktoś nie chciał wracać do domu sam wieczorem to mogę zanocować, blisko może nie jest ale razem po ciemniaku zawsze raźniej i potem wracać już rano czy po południu samemu lepiej (tylko trzeba mieć ok. 8zł na bilet - to już cena w obie strony). Oczywiście seans Kac Wawy i darmowa pizza. Jakby co, zgłaszać się do @egg na priv.

Zapisujcie się na WykoEvent żebyśmy mieli rozeznanie ile osób mniej więcej się na to pisze :) http://wykoevent.pl/event/6

#wykopiwowawa #mikropiwowwa #wyjdzzdomu #warszawa #wykoppiwo #dupa #jajko #wykopiwowarszawa
  • 102