Wpis z mikrobloga

Czy Zolpidem oraz Estazolam przerwą działanie hometa w razie bad tripa? Estazolam w jakiej dawce? Bo obawiam się trochę, że Zolpidem może uśpić i sfazować, a znowu Estazolam mam przeterminowany chyba z 4-5 lat.
Mam jeszcze medazolam, tylko miesiąc czy dwa po terminie ale ponoć jest bardzo słaby.


@Donk_von_Fisher
#narkotykizawszespoko
  • 13
@Alkonauta: trzeba mieć bardzo nasrane w głowie raczej :D ja po 50 mg 4-Aco-DMT czułem się w miarę dobrze psychicznie i dzielnie walczyłem z próbującymi mnie zdołować myślami (nie dałem się w końcu :D), więc jeśli sracie przy takich dawkach proroka to może lepiej odpuścić ćpanie? XD
@loopzilla: Przeczytałem masę informacji o psychodelikach i jest to jak najbardziej możliwe, nawet przy 20mg. Każdy inaczej reaguje na daną substancje, a ogromną rolę odgrywa S&S. Ja osobiście nigdy nie miałem żadnych krzywych jazd po żadnych substancjach, oprócz pierwszego zjarania się i spalenia jakiś prawdopodobnie syntetyków.
I przypominam, że nie chodzi tu o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alkonauta: przeczytałem prawdopodobnie te same informacje i nadal nie wiem jak to możliwe. Ja tam mogę takie rzeczy brać nawet po #!$%@?, #!$%@?ącym dniu w pracy i będzie zajebiście :D
no ale dobra, uważajcie tam XD
@Alkonauta: oj, mało.. około 14. Ale z każdym kolejnym lubiłem przesuwać granicę, dragi obudziły we mnie nutkę eksperymentatora heh :D
miałem, miałem - jak wziąłem między 150 a 200 mg MXE. No ale to po prostu musiało się tak skończyć, dawka była o wiele wiele za duża :/