Wpis z mikrobloga

Ktoś przekalkulowywał te kontrakty?
Np. od cloudminr.io:

2.2 BTC za**2TH, kontrakt na 5 lat.
Dla startu teraz, uwzgledniając trudność z brzybliżeniem oczywiście, i stałej cenie BTC na poziomie 242,5 $:


Całość 528$

Na początku piątego miesiąca otrzymujemy zwrot tego co zainwestowaliśmy i kontrakt zaczyna przynosić zyski. Kolejno 111, 104, 97 dolarów w następnych miesiącach i dalej maleje...

Opinie, pytania, uwagi?

#bitcoin #kryptowaluty
  • 12
@Morfeus: Nie rozumiem o czym mówisz. Po 2 latach już będą jakieś grosze, ale liczy się najbardziej początkowy okres, bo nawet w maju 2016 na miesiąc wykopie to 60$. Po tym okresie już dawno zyski przekroczą pierwotny wkład.
@Morfeus: Pytasz się gdzie, a na początku postu dałem adres, dla którego są wyliczenia. Gdzie to nieistotne, rozpatrujemy tego ideę, takie kontrakty sprzedaje dużo firm.

Oczywiście dla wyliczeń trudno przewidzieć wzrost trudności, ale wyniki np. nie uwzględniają wzrostu wartości BTC, a to też zmieni mocno na +.
@samadh1: ja jestem przeciwnikiem kupowania kontraktów -- uważam że kontraktu to po prostu wyłudzanie pieniędzy od zwykłego kowalskiego. uważam że bardziej ekonomicznie jest dokonanie zakupu za tą kwotę którą wydałeś na kontrakty po prostu kupno BTC lub LTC i trzymanie niż kontrakty.
@Pienio69: zobaczymy... Na razie: Running since 2014, 80k+ users and not a single missed payout! (2560+ BTC paid out). Jak padnie to szykuje się ostre #!$%@?ęcie. Na ebay też wystawiają, a tam już weryfikacja danych i ochrona kupujących. Ew, mogli podać fałszywe dane.
@samadh1: i po co gitarę zawracasz skoro nie potrafisz nawet korzystać z kalkulatorów opłacalności? Ten syf zwróci się po 4 miesiącach pod warunkiem, że trudność nie ulegnie zmianie. Czyli nie zwróci się nigdy.
Co jest logiczne, bo po co ktoś kto ma dojście do taniego sprzętu i prądu miałby świadczyć takie usługi zamiast po prostu samemu kopać i nie dzielić się zyskiem.

#januszebiznesu
@Pipcieo: Wyliczenia podane właśnie z kalkulatorów uwzględniających wzrost stopnia trudności, o czym zresztą napisałem w dwóch miejscach. Trudno doczytać, zanim komuś się cokolwiek zacznie zarzucać??

Dlatego pytam o doświadczenia. Poprzez dostęp do większej ilości środków mogą robić użytek z darmowego lub taniego prądu, na co od razu nie mieliby od razu funduszy. Oczywiście jak wspomnieli inni, może to być zwykła piramidka i z nowych zamówień wypłacają btc tym co dołączyli jako
@Pipcieo: Znów odeśle Cię do pierwszego posta, masz podane zmiany w trudności. Pewnie tak jak już sobie obliczyłeś, wychodzi 7 % wzrost trudności każdego miesiąca
@samadh1: 7% byłoby pesymistycznym założeniem, biorąc pod uwagę, że przez ostatnie pół roku diff rósł o 1,8% co retarget, czyli o +/- 3,9% miesięcznie. Ale już w skali ostatnich 12 miesięcy diff rósł średnio o 4,43% co retarget czyli o +/- 9,66% miesięcznie, a biorąc pod uwagę ostatnie 18 miesięcy jest to już 9,4% co retarget / 20,5% miesięcznie.
Podsumowując, przez ostatnie pół roku diff rośnie bardzo powoli (urósł raptem 11%)